Jump to content

Инсталиране на темпомат


ipb

Recommended Posts

По-добре 150 за читав, оригинален темпомат, както са го предвидили от завода, отколкото 80 за голфски ;).

До колкото знам Тошков в Пазарджик ги слага и за 30 лв. иначе ЦК ключетата.

Това според мен де, иначе всеки сам си преценява разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този модул ще стане ли на Аудито? Няма значение какъв темпомат поддържа. Ако работи само с по-скъпия ще сложа такъв.

Link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, audibluesky написа:

Ами слагаме ги и си пасват отлично със по-стария модел лостче за чистачки.

Има си всичко необходимо темпомата и е супер удобен (не се бута напред назад нагоре надолу) за разлика от този с отделна ръчка.

Пламен си свърши чудесно работата на моята кола с лост от Голф който аз си донесох и не е китайски.

 

Аз пък вече 2 месеца свиквам с управлението на темпомата от лоста на мигачите. С отделен лост ми беше 3 пъти по-удобно и интуитивно - явно е въпрос на навик. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, ipb написа:

Този модул ще стане ли на Аудито? Няма значение какъв темпомат поддържа. Ако работи само с по-скъпия ще сложа такъв.

Link

 

Този модул, който е от линка, няма да бачка с оригиналното лостче на Ауди. Той си е за Фолксваген. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ipb написа:

Този модул ще стане ли на Аудито? Няма значение какъв темпомат поддържа. Ако работи само с по-скъпия ще сложа такъв.

Link

Колега, дал съм ти номер на модул (за Голф-ово лостче), придържай се към него. С този модул от линкът, колата ти ще светне като коледна елха, не поддържа Steeeing angle сензор. Написал съм ти подходящия за по-евтиното лостче (а ти явно гониш цена).

А ако искаш лост за Audi, купи модулът на @Ivan_Ch (8P0-953-549), лостчето от @fifipaldi и заповядай.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех модула (8P0-953-549) от @Ivan_Ch и комбо две лостчета, едно за мигачи и едно за темпомат от @fifipaldi . Другата седмица няма да имам време за тунинги, така че по следващата седмица ще се организирам да направя монтажа и ще пиша ако има нещо. Благодаря за отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

 Може ли да ми помогнете какво ми е нужно да закупя за монтиране на темпомат на ауди а3 8р -2006 година?Има ли ди фабрично модул или трябва да си закупя?

На 31.01.2018 г. at 23:11, fifipaldi написа:

Как може да ги слагате тия голфовски/шкодовски и т.н. ръчки на А3 не знам, не съм виждал 8P да е излязло от завода с такава.

Темпоматите (с отделна ръчка) не са скъпи въобще за екстрата, която предлагат и за мен си струват всеки един лев :).

На 1.02.2018 г. at 12:15, fifipaldi написа:

По-добре 150 за читав, оригинален темпомат, както са го предвидили от завода, отколкото 80 за голфски ;).

До колкото знам Тошков в Пазарджик ги слага и за 30 лв. иначе ЦК ключетата.

Това според мен де, иначе всеки сам си преценява разбира се.

 Може ли да ми помогнете какво ми е нужно да закупя за монтиране на темпомат на ауди а3 8р -2006 година?Има ли ди фабрично модул или трябва да си закупя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се закачи колата и да се види номера на модула с който си в момента.

Случайно да имаш мултиволан или колата да е с автоматична кутия и пера за смяна на скоростите от волана?

Дори и да не го поддържа не е толкова скъп самия модул, особено ако е такъв, който поддържа само темпомат и борд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, fifipaldi написа:

Трябва да се закачи колата и да се види номера на модула с който си в момента.

Случайно да имаш мултиволан или колата да е с автоматична кутия и пера за смяна на скоростите от волана?

Дори и да не го поддържа не е толкова скъп самия модул, особено ако е такъв, който поддържа само темпомат и борд.

Не съм с мултиволан,но колата е автоматик и имам пера на волана

На 31.01.2018 г. at 23:11, fifipaldi написа:

Как може да ги слагате тия голфовски/шкодовски и т.н. ръчки на А3 не знам, не съм виждал 8P да е излязло от завода с такава.

Темпоматите (с отделна ръчка) не са скъпи въобще за екстрата, която предлагат и за мен си струват всеки един лев :).

На 1.02.2018 г. at 12:15, fifipaldi написа:

По-добре 150 за читав, оригинален темпомат, както са го предвидили от завода, отколкото 80 за голфски ;).

До колкото знам Тошков в Пазарджик ги слага и за 30 лв. иначе ЦК ключетата.

Това според мен де, иначе всеки сам си преценява разбира се.

 Може ли да ми помогнете какво ми е нужно да закупя за монтиране на темпомат на ауди а3 8р -2006 година?Има ли ди фабрично модул или трябва да си закупя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е така, почти 100% модула ти поддържа и темпомат и мултиволан и ти препоръчвам да сложиш и 2-те ;).

За темпомата ще ти трябват лостчетата + изрязване на кората и кодировка, елементарна операция е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли такива лостчета за продажба?От Бургас съм ,иначе щях да дойда на място  :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...