Jump to content

Audi A4 B6 екстри


dedomras

Recommended Posts

Преди няколко дни закачаха моята и да ти кажа нищи не отключиха. Това, което имаш вътре това е. Няма скрити екстри, които да се активирват с ваг ком..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от какво имаш нужда. Можеш да си активираш автоматично заключване на вратите в движение (ако имаш деца) или пък включване на фаровете (но се вкл. още при подаване на контакт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях едно дето след заключване имаше опцията изпрати до вкъщи или там както се казва и включване на халогенните за по лесно намиране на колата .. за това попитах но за заключването това също ми допада :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво повече? Не знам и за това питам! В София някой прави ли това със заключването?

Редактирано от dedomras
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз търсех точно тази функциа и мисля, че се казваше нещо като coming home leaving home. Мислех, че през компютъра ще се включи, но за съжаление я нямам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва предно стъкло с елхроматично огледало със сензор за светлина, допълнителна секция към ключа за фаровете с реостат за ON/OFF позиция, малко окабеляване и кодиране с VCSD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш опция за алтернативен китайски модул с изведен някъде до предното стъкло стърчащ датчик, но ще се наложи с алтернативен бутон  на скрито мясот да го активираш модула (може и без бутон).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Empy, съгласен съм с теб, в момента точно това правя на Б6-цата, набавил съм си всички необходими неща остава да ги сложа, всичко си е оригинал,  но за китайския модул защо да му е стърчащ датчика. Голям е точно колкото светодиод за аларма и спокойно може да се монтира достатъчно интелигентно на много места без да бие на очи. Навремето си бях сложил такъв модул на 80-ката. И бях много доволен от работата му въпреки произхода. Дори и ключ не трябва за включване и изключване. Но това е до човек вече всеки сам си решава дали иска някога да го изключва. На мен не ми беше нужен. Той датчика за светлина така или иначе не ги пуска през деня. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...