Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Здравейте,изпадна ми хибриден тв тунер и искам да попитам лесно ли се монтира понеже колата е без тв .Само разклонител букса за оптиката и захранването ли трябва + антена или има и други неща който трябва да взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капака на ремъка на горивната помпа на 3.0тди има ли как да се свали изцяло без да свалям цялата предница? Махнах колектора и пак не излиза.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/2/2018 at 17:33, djuni_ibiza написа:

Недей така, само това копче ми е резилл, и мисля че е била открадната и сменеба с друга в галерията коети купих колата, 

Иначе оригинала е 30 евро бахти въртока, https://www.amazon.de/Audi-Original-Drehknopf-Lautstärkenregelung-4F0919070/dp/B00R6JNSCK/ref=mp_s_a_1_1?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1541172106&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=4F0919070&dpPl=1&dpID=2164mceEy2L&ref=plSrch

 

IMG_20181102_162809.jpg

 

китайските пасват добре, ама не могат да докарат същата лъскавост и съответно голямата и малката врътка седят различни. Ако това не те притеснява поръчвай смело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/2/2018 at 22:48, kainy написа:

Аз съм с китайски лайсни на фейслифтовата броня и си пасват чудесно. 25лв вместо 190лв ше ги *** и лайсните :) Ако не се лъжа дилъра ми каза че някъде от Румъния ги поръчва, но ето едно бързо търсене ги вади за пре-фейса на 27лв: http://bodycar.bg/Parts.aspx?Cat=2&Group=10647&ItemGr=105

 

Благодаря за линка, колега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/3/2018 at 16:00, beast1122 написа:

Здравейте колеги ,извинявам се че се повтарям . Проблема е че се появи мега дразнещото скърцане от пасажерската врата когато има неравности по пътя. Направи ми впечетление, че покарах малко с не напълно затворена врата и скърцането го няма. От къде може да идва , на някой случвало ли му се е ? :) 

Най-вероятно е от капака на бушоните от дясната страна. Пробвай да махнеш капака и да затвориш хубаво вратата и виж дали се чува пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ти ли върши работа на български? Или ти трябват специфичните термини да са на английски

 

 

Идеално е много благодаря.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет колеги, пластмасата на гърба на sline шофьорска седалка има ли лесен начин за махане и след това шанс за безпроблемно слагане? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При А4 е на три метални щипки в горния край които се откопчават доста тегаво. Сядаш на задната седалка и си пъхаш пръстите зад кората и дърпаш.Предполагам при А6 е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност ще я сваля :hilezh:  

въпросът е дали ще мога да я сложа или ще я отпоря и край. А искам само да надникна...май не си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivo.petkov: какви пари?!?!? :) 

Скърца ми седалката супер рядко и ме дразни. Искам да я сваля - това е ок. Но може да се наложи и да сваля пластмасата отзад, за да видя да не скърца нещо при "надуването"

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Предстои ми смяна на съединител и ангренажни вериги на A6 4F 2.4i. Някой може ли да препоръча сервиз във Варна и да ме ориентира за цените на веригите? Днес говорех с един майстор и той ми каза около 2000 да си приготвя за веригите и около 500 за съединител без труда. Стурва ми се доста скъп този комплект вериги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешен въпрос. Спряха ми завиващите светнини, прочетох из темите, че трябва да намеря фар с такъв сензор. Въпросът ми е следният, някой сменял ли е това моторче с ново или някой намира ли му се фар с такова моторче? Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го оставих, отвориха фара и са оправили всички кабелчета, след това казаха, че проблема е в моторчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам един странен проблем.Когато слушам радио понякога все едно пищялките спират да работят но всъщност си работят продто високите тонове стават по гадни и все едно не е стерео ...много е страно но не знам нормално ли е .Бяха ми казали ,че може да е ако сигнала е слаб но се получаваа и на перфектен сигнал на радиото.Някой има ли идея от какво може да е .Благодаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на cd май постояно е така . По заглъхнали високи качвам и линк към youtube на видео на проблема .А също не знам при вас как е но GALA функцията за автоматичното усилване подчти не се усеща да работи. На други коли в които съм се возил много повече се усилва ,дори след 40 50км/ч.Не знам дали може да и се променят стойности през ваг ком или зеленото меню.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега като се замисля ми е правило впечатление, че като спра на място звукът от радиото понамалява. Ама не съм знаел, че е екстра.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GALA-та е да ти се усилва звука при по-висока скорост за да заглушава бученето :D

 

Иначе @Petur997 - това с промяната на звука се получава когато се губи RDS на честотата на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...