Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Явно ще трябва да видя антените усилватели да не са се бъгнали или другото за което се замислих е ,да не би ,че съм с по-стара верся на софтуера да го прави .Сега съм с 28.3.0 ако пусна директно на 5570 и колата е запалена а не е закачена на зарядно дали ще има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

къде е достъпна тази GALA да видя дали ми е включена или дали въобще я имам :) Gala от "На кафе" ли е? :D

 

Има я и при 2Г но при мен след ъпдейт на софтуера почти не го усещам.... После ще ти кажа точно от къде да го намериш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VCDS от склад66 може ли да се ъпдейтва спокойно? Помня че ме предупреждаваха да внимавам да не го блокирам понеже не е лицензирана версия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми моето го купих май преди 2-3 години и в момента го ползвам с версия 15.7. Не съм сигурен дали има по-нова. По спомен дойде с 12 и нещо и явно е нямало проблем като минавам на следващия версии :) Някъв дето си бях взел от ОЛХ-а умря за нула време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ядове с ъпдейтите. С версия 18.9.0 съм в момента, като минах през 18.2.0, 18.2.1, 16.8.3

 

@OvivO, твърде е вероятно да нямаш GALA заради BOSE-то.

При мен е видно при 2G v5570 DSP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи си взех колата от сервиза,сменях тампони на преден мост.След няколко минути ми наби грешка за проблем с адаптивните светлини.Ебати късмета,лупата на левия фар беше забила на дясно,грешката не се триеше, а тя е: 02627 - Cornering light motor left(V318).Дали може да е кабелче или моторчето е заминало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете са вероятни, а можеш да си сигурен че майстора ще ти каже, че е моторчето :) Аз имах грешка само за левия мотор, но където ми рециклираха фаровете ми съобщиха че и двата са били за ремонт или смяна (не знам точно какво ги правят). Не че и кабели нямаше за правене де, но някак си по 100лв на моторче, разбирам що и двете са били за ремонт. Е факт, рециклажа е супер и всичко работи и свети, но мисълта ми е че ако сам не си отвориш и провериш... няма как да знаеш със сигурност :)

 

Като говорите за GALA и BOSE-та, се присетих за нещо. Бях питал преди години, но тогава никой не ме отрази, да видим дали някой сега знае :) По груб спомен седана ми имаше функцията като дам на задна да намалява автоматично музиката докато работи парктроника. Сега с комбито го нямам това и си нямам идея как се подкарва. Седана беше с малкото BOSE, докато комбито е с голямото BOSE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 minutes ago, kainy said:

... Аз имах грешка само за левия мотор, но където ми рециклираха фаровете ми съобщиха че и двата са били за ремонт или смяна (не знам точно какво ги правят). Не че и кабели нямаше за правене де, но някак си по 100лв на моторче, разбирам що и двете са били за ремонт. Е факт, рециклажа е супер и всичко работи и свети, но мисълта ми е че ако сам не си отвориш и провериш... няма как да знаеш със сигурност :)

 

Колко ти излезе цялата процедура за двата и кой ти ги прави, че и аз съм със същия дерт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До едно положение може да се провери дали е от кабелче,иначе като се свали стъклото и се извади всичко истината лъсва къде е проблема кабел/моторче...

С Vag com някакъв тест може ли да се пусне за завиващите фарове и как става (поне да ми се завърти лупата,че сега е със събрани очи) ? :))))))))))))  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш грешка, със сигурност няма да можеш с vcds да ги мръднеш. Иначе имаше някакъв кодинг или нещо такова за шоурум мод или нещо такова, дето се движат сами да демонстрират :) 

 

По спомен двата фара ми стъпиха на 600-700лв. Но това е пълно рециклиране + лед крушки на габаритите (за дневните имах) и съпротивления за дневните и габаритите. 2-та мотора за завиване бяха правени, както и окабеляването и на двата фара. 

 

Сигурен съм че седана го имаше намаляването и не знам дали не е опция на малкия босе усилвател, въпреки че сега не помня като временно го бях сложил докато си чаках новия голям, дали работеше... Всъщност нямаше как да знам щото тогава не работеше парктроника пък :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играй един чук на фара. Ако по рама излиза че е със завиващи фарове, от каското ще ти платят/сложат чисто нов, понеже алтернатива не се предлага :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kainy Ще ги изпращам да ги рециклират и оправят каквото има,писнА ми да се ядосвам за глупости :)

Твоите при Герака ли ги прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, при него. Станаха от днес за утре. Единственото, от което бях недоволен е че не ги бяха регулирали :) Всичко друго беше супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kikson1979 написа:

@kainy Ще ги изпращам да ги рециклират и оправят каквото има,писнА ми да се ядосвам за глупости :)

Твоите при Герака ли ги прави?

Чакай, ти да не си помисли, че с тампоните на магарето и рециклиране на фаровете, ще приключиш ядовете.:hilezh:

Това е кола касичка, ама не за дребни суми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VCDS от склад 66 може ли да се ъпдейтва спокойно без да се блокира. Като го купувах помня че ме предупредиха да внимавам с ъпдейтите понеже не е лицензирана версия, но вече не помня каква беше процедурата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11/8/2018 at 17:48, lmbr написа:

Няма ядове с ъпдейтите. С версия 18.9.0 съм в момента, като минах през 18.2.0, 18.2.1, 16.8.3

 

@zafirovp ^^

Редактирано от lmbr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...