Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

преди 2 дни и на мен ми изписа в движение при включване на навигацията: check navigation DVD. След зареждане на бензиностанция, си работеше, но явно е тръгнал.

как се процедираше в този случай? Поръчване на оптика от ali и след това намиране на читав сервиз за подмяна в София?

Може ли някой да сподели сервиз и коя оптика трябва? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли как да се обърне логиката на лоста за ръчно превключване на скоростите? Да се дръпва назад за по-висока предавка и да се бута напред за по-ниска. Да се чуди човек, защо производителите не гледат моторни спортове та да видят как се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

завърти си на 180 градуса селектора :) това пък даже и не съм го пробвал как работи ръчното от лоста. Нямаш ли пера?

3 hours ago, fxa said:

SF-HD4 Трябва да е с правия лентов кабел. Може и с кривия ама е по трудно за сглабяне.

можеш ли да ме насочиш към сервиз за София, където няма да ме гледат странно и са го правили или човек може и сам да си я подмени? Не съм много на "ти" с електрониката, но мога да сменям някои части, ако си е plug n play и също грозно да запоявам :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Gangbango said:

Има ли как да се обърне логиката на лоста за ръчно превключване на скоростите? Да се дръпва назад за по-висока предавка и да се бута напред за по-ниска. Да се чуди човек, защо производителите не гледат моторни спортове та да видят как се прави.

 

Вземи си БМВ, там са така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Как се казва крепежния колан който се слага на релсите в комбито и къде мога да си намеря такъв. Нямам идея какво да напиша в гугъл. Пробвах но нищо не ми излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Bose и свири много приятно като за сток система, проектирана преди 16 години. В пъти по-добра от повечето коли по онова време.

Но много хора с DSP системата казват, че тя свирела дори по-добре, което е субективно, но означава, че са близко двете. 

Отиди и чуй как свири с твоя музика и реши сам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, мерси ще проверя в някоя с босе как е. Мен основно ме кефи факта, че имат и 2 централни говорителя. Аа иначе освен кори на врати и прагове нещо друго трябва ли да се сваля и дали трябва прекодиране на мми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста повече ще трябва да се разглобява. За повече инфо тук, малко е на полски ама точно каквото трябва.

 

Спрямо стандарнто озвучаване в А6 С5 и BOSE във фейсова А6-ца 4F, да си призная останах разочарован от босето ...

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, как може се заключи тоя котор? За пръв път ми прави проблем от дистанционното само да се отключва а да не се заключва... Кво да правя? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с DSP и съм доста доволен от качеството и силата на музиката, не съм чувал Босе на тази кола, но мисля, че ще е по-добро босето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@EHKOB:  като се видим във ФилибетУ, си носи музика и ще я чуеш. Да сравним.

 

@LEWLY: чети за грешки и пускай тук

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някъв начин да я заключа без шибаното дистанционно, щото с копчето вътре само шофьорската седи отключена? 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

56 minutes ago, LEWLY said:

Абе хора, как може се заключи тоя котор? За пръв път ми прави проблем от дистанционното само да се отключва а да не се заключва... Кво да правя? 

 

Вярно, че сме 21-ви век, ама пробва ли ръчно с ключа? 🙂

Оная желязната част се вкарва в дупчицата на дръжката, въртиш надясно и се заключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...