Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

от Бош аеротвин бях по-доволен, някой препоръча Valeo - не ме радват и бързо се скапаха.

@EHKOB препоръча денкерман чистачки и при него видях, че са меки и чистят добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже има писано за ДПФа,та от опит споделям.Много често датчика за диференциално налягане дефектира,но не на 100%.Съответно не набива грешка и ДПФа може да ти разкаже играта въпреки регенерации и т.н.Една седмица ми беше опънал нервите,накрая реших на своя глава да го сменя и воала,никакви проблеми след това.Сложих датчик на Бош и вече 1 година никакви драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачайте на denckermann чистачките са супер, като цяло от марката съм доволен дори съм с накладки на тази марка и нямам никакви оплаквания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам фейслифт мотора 2.0 Tdi 170 hp CAHA има ли някакви проблеми? Досега гледах A4 B8 2.0 Tdi 143 коня и не се бях заглеждал във тази версия на А6. Колата ще се взема от Англия и се води Special Edition 2011г комби с 19 инча джанти, уникална визия има. Доста повече ми харесва от B8, но не знам двигателя как е. Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да сложа амбиентно осветление на вратите, ако някой има  пакет /пури, кабели и модули/ в излишък, да свирка. Може и само пури да взема на първо време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да сложа амбиентно осветление на вратите, ако някой има  пакет /пури, кабели и модули/ в излишък, да свирка. Може и само пури да взема на първо време.

 

 

Имам 1-2 въпроса колеги.

Днес свалих кората за да огледам. 

Когато махнах лайсната, оказа се, че под нея няма място за светловода. На негово място има пластмасов пълнеж, който си е залепен към кората...  При вас така ли беше и ако да, как решихте този проблем при ретрофита? Може би с нови кори? 

Другия въпрос, модула при мен е 4F0959792 F, правоъгълниците са наполовина бели и предполагам, че ще трябва и тях да сменям, но все пак да попитам. Модул 4F0959792 F поддържа ли амбиентно осветление?

Предварително благодаря на включилите се.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.08.2019 г. at 18:12, kikson1979 написа:

Понеже има писано за ДПФа,та от опит споделям.Много често датчика за диференциално налягане дефектира,но не на 100%.Съответно не набива грешка и ДПФа може да ти разкаже играта въпреки регенерации и т.н.Една седмица ми беше опънал нервите,накрая реших на своя глава да го сменя и воала,никакви проблеми след това.Сложих датчик на Бош и вече 1 година никакви драми. 

Благодаря   за инфото  оправен е беше забит много здраво за сега 200км работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих едни кожени седалки с ел, уптавляване но в момента съм с ръчки, има ли начин да ги преспособя на моята кола, трябват ли ми някакви кабели букси, или най малкото дали има инстслация някъде под седалките за електрически седалки?

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...