Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Ако ще сменяш средна част само Мелет, около 300-350лв. С китайската много късно ще тръгва колата и ще вдигне разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самата турбина има голям луфт. Леко се забелязва как лопатките са започнали да докосват корпуса... за ремонт си е

1 minute ago, kpematop said:

Ако ще сменяш средна част само Мелет, около 300-350лв. С китайската много късно ще тръгва колата и ще вдигне разхода.

Къде могат да ми я направят качествено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сутрин като излизам предните възглавници са паднали до долу,след като отворя някоя от вратите без да съм запалил двигателя предницата се вдига на нужното ниво.Та въпроса ми е дали е възможно от неправилна адаптация да бъде.Възглавниците са сменени .

 Също и единия датчик показва слаб волтаж

Някой ако се е сблъсквал с такава ситуация да сподели моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпуска ти въздуха, а след отваряне на вратата оправя нивото. Ако са сменени възглавниците може някоя връзка да изпуска. При мен се получи същото, но се върнах в сервиза и го оправиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверяваха , никъде не изпуска поне по думите на майстора.Два пъти му я карах.

Нови възглавници съм сложил предни и задни, едната предна изпускале и реших да ги сненя всички че като тръгна със семейството да не ми създава проблеми защото съм решил да мина метър.

P.S - не семейството:hilezh:,а колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снощи си пуснах от мми-то coming и living home и всичко беше точно, с изключение на един изгорял диод на лявото огледало. Смених диода и светна и то, заключих колата и се прибрах. Сутринта отключвам и нищо не свети, нито халогените, нито диодите на огледалата. Влезнах в ММИ да проверя настройката, беше си активна, махнах акумулатора за около минута, но пак не ще да светнат халогените при заключване и отключване.

Няма грешки в комфорт модула.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази функция работи само на тъмно. Провери си какъв е заряда на акумулатора през MMI сутрин преди да запалиш, ако е нисък батери менажера изключва CH и LH функциите (както и други) за да осигури ток за запалване на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора е нов, фаровете са на ауто и се включват сами, значи сензора отчита че е сумрак и ги пуска.
Ще видя довечера дали ще се включат по тъмно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора е нов, фаровете са на ауто и се включват сами, значи сензора отчита че е сумрак и ги пуска.
Ще видя довечера дали ще се включат по тъмно.
Включиха се, значи зависи от околното осветление.
Странно е, защото фаровете се запалват сами на ауто, но пък тези функции не сработват.
Може би защото са периферни функции на колата и не са толкова важни, колата не ги активира докато не стане почти тъмно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Evgeni K.
В двата линка мисля е целия SSP 327, просто е разделен на две части:
http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_327_d1.pdf
http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_327_d2.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я да видим някой дали може да даде няква насока какво може да създава следния проблем.

Онзи ден ми направи впечатление, че задната дясна врата не иска да се отвори отвън, когато преди това е била заключена. Примерно, отключа колата и отвътре я отворя един път, след това си работи съвсем нормално, но заключа ли я, после трябва пак отвътре да я отворя веднъж и си работи нормално.

 

Аз предполагам, че може да е механизма за заключване/отключване на вратата, въпреки че се заключва успешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой каже как да разбера, че катализатора на 3.0тди е за махане, ще съм благодарен. При мен забива турбината от време на време и преди това работи с около 20% по-ниско налягане. Дава електрическа грешка. Моторчето е ново и е обучено. Говорих с човек, който емонтира турбо и каза, че не е геометрията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я карам от 2012, мисля да купувам нова, но искам и да я оправя.

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще изкара повече от 40 км, защото разходът дори да ти е бил 13, 40 км са ~5.2 l, а резервата е със сигурност повече от 7, но аз не знам колко точно. Има случаи борда показва 0 км и пак си караш, пробвай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...