Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Aaa да, това е така. Аз питах по-скоро за шапката спрямо диска долу с гумата, в която ляга пружината.

Редактирано от stanislav85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa да, това е така. Аз питах по-скоро за шапката спрямо диска долу с гумата, в която ляга пружината.
А, какво трябва да е разстоянието до носачите и кои са точките от които се измерва?
Аз сменях горни носачи и ги затегнах, когато колата беше на гумите при нормално положение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен като дойде момента за смяна на амортисьори, изобщо няма да се замислям, а ще си викна едни Билщайн Б6 директно от немско. С доставката излизат 900 лъва. Интересното е, че тукашни сайтове за авточасти ги предлагат същите, но цената за 4 броя е 1600. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gangbango Нищо интересно няма освен, че родните търговци удрят хубави надценки ... и реално всеки с малко усилия може да си поръчва частите от Немско на далеч по приемливи цени и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Gangbango said:

При мен като дойде момента за смяна на амортисьори, изобщо няма да се замислям, а ще си викна едни Билщайн Б6 директно от немско. С доставката излизат 900 лъва. Интересното е, че тукашни сайтове за авточасти ги предлагат същите, но цената за 4 броя е 1600. 

Може ли линк ако ти е подръка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

https://www.sportfahrwerk-billiger.de/Audi/A6-Typ-4F/C6-Avant/3,0l-TDI-quattro-176kW-239-PS/Sportstoßdämpfer/Alle-Hersteller-m6332-c2-Alle.html

 

Има и Koni-та и някакви ST. Ако поръчаш пиши да знаем дали всичко е точно.

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, EHKOB написа:

Каквито и амортисьори да се сложат возията няма да е като на оригиналните, което е доста тъжно :(

 

Оригиналните амортисьори реално не са чак толкова скъпи ако се вземат с добра остъпка идват на почти същата цена като коментираните Билщайн Б6.

 

Или поне за следните партномера де:

4F0413031BT shock absorbers for sports suspension PR-1BD    предни

4F0513032AJ gas shock absorber for sports suspension PR-1BD задни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, ники 125кс. написа:

А, какво трябва да е разстоянието до носачите и кои са точките от които се измерва?

 

Ето от Елса, поне за моята кола - 2009, фейс

Capture.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спешно!
Някой може ли да ми напрАви една снимка отпред на лявата клапа скобичката, че немога да я намесвам, незнам как трябва да седи. 7a330fcccf9eeb257daec65f5bd0b9af.jpg

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi


От долу на горе без да смъкнеш колектора няма как.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, относно тази грешка нищо не откривам в нета... помпата си заминава и ще се наложи да я сменя или има друго също толкова ефикасно решение? :) избожда ми очите тази грешка

 

17B55A68-173A-4E75-82A8-DE6C09B560D4.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има отделна тема за тази помпа - потърси я във форума. Това е водната помпа за парното, намира се под кората между челното стъкло и кола на двигателя в средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм се. Мислех, че става дума за малката помпа над термостата (поне при мен има такава 059121012A).

Онези две цилиндърчета лятото ги разглобих и почистих всички малки части вътре, от всичко налепено по тях...

Сега гледам, че колегите са писали, че при грешка като моята, помпата е заминала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пак въпрос. Бутоните на волана с/без хром лайстна взаимнозаменяеми ли са?

Харесах си един волан, но бутоните са без хром и искам да прехвърля моите, ако е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е сив на цвят ме интересува :)

 

А този, който намерих не нищо особено, просто моя е претърпял малко манипулации във времето и ме дразни адски много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивия цвят на фейса и префейса е различен.На моята бега на волана е от префейс и много ме дразни разликата в цвета с волана :( Щом волана,който ще вземаш е префейсов да го имаш предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...