Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Това е програмата с която се форматират големи карти и флашки на FAT32: цък!

 

Иначе сега вече се намират и 256 GB SD карти за по 60 - 70 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.
По повод размера на гумите това е лепенката, която имам на капачката на резервоара 8aea0265200b34b3d78f57948aa54e08.jpg.

Можете ли да кажете как работят клапите на парното имаме осцилограф на работа и мога да го проедя как работи, но незнам какво трябва да покаже.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gamzoff: с кой двигател си, алроуд, авант? за първи път виждам на капачка товароносимост на гумите 94, колеги са снимали и винаги е бил индексът >= 95

ето я моята

3A76977E-F13D-462A-9713-7B835096F059.jpeg

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е 2.4 бензин само на предно седан(лимузина).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Двигателя е 2.4 бензин само на предно седан(лимузина).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Двигателя е 2.4 бензин само на предно седан(лимузина).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, и в тези последните карти, уж 2020-2021, го няма бул. Левски. Разочарован съм....

Добре, че каза .... заради него исках да обновя.
Всеки ден по два пъти минавам пред кръговото на канал Левски и Освободител и исках да го има. Сега няма да се напъвам.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пусни го да се извърви ъпдейта. Може нещо друго полезно да излезе по-нататък.

На заключена кола ми заби няколко пъти, ама стана накрая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е програмата с която се форматират големи карти и флашки на FAT32: цък!
 
Иначе сега вече се намират и 256 GB SD карти за по 60 - 70 лева.
Да сега я пробвах тая програма че ползвах друга ама искът кеш.Супер е благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Galin

В тая тема съм описал моя опит да си дам фаровете на "Фарове лайф". Да,на приказки много добър, поства видеа, явно ги прави добре. Проблема е, че не знае как да работи с клиенти,които не са негови приятели или приятели на неговите приятели. По този начин рано или късно ще му секнат клиентите. Аз съм моряк и времето ми в БГ е доста ограничено.Заради тоя загубих два месеца и много нерви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при смяна на акумулатор трябва ли да се пусне ток допълнително докато се сменя акумулатора за да не остане без ток колата или това че ще остане без напрежение за няколко минути не е проблем? 

Редактирано от pufa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Pufa, не трябва да се подава /пуска/ ток допълнително.

Откачаш стария акумулатор, ако искаш спазваш реда на клемите, ако не искаш, не спазваш.

Слагаш новия акумулатор, по-горе клемите пак ако искаш.

Следва да се направи адаптация с вагком на модула за управление на акумулатора и си готов.

Ако стъклата са си забравили краните положения, вдигаш ги и ги сваляш няколко пъти и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен май никва разлика нямаше, въпреки, че мястото от където купих новия ми казаха, че трябвало да се подаде ток на буксите при двигателя :Д. аз дори не съм правил адаптацията (оставих си старите данни във ваг-кома), защото на новия нямаше стикер с  данни, но акумулатора е със същите параметри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато някой ти каже че нещо трябва да се прави по определен начин, винаги е добре да го питаш защо. Тогава виждаш дали човека има реално разбиране върху материята или просто говори наизуст. Поддържането на напрежение при смяна на акумулатора се прави с цел адаптираните стойности на ECU-то да се запазят. Ако се нулират, на ECU-то му трябват да мине едни 20 - 30 километра за да намери стойностите наново. През това време двигателя не работи в оптимален режим и гори малко повече. Обаче заслужава ли си играчката? Според мен не.

 

Ситуацията с реда на клемите: единствената причина на се откача минуса преди плюса и да се закача след плюса е че при оттягането/затягането на плюсовата клема, ако случайно опреш ключа до шасито няма да дадеш акумулатора на късо.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако фабрично салона е обикновен с подгрев на предните седалки, може ли да се сложи с-лайн изцяло електрически и да работят всички функции все едно си е фабричен за модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може ;)

Въпросът е занимава ли ти се да опъваш кабели мабели и т.н. Вече ако въпросните седалки имат и мемори става още по-забавно и те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е, ако не искам да опъвам кабели и т.н., по-добре да търся обикновен кожен салон само с подгрев. В такъв случай предполагам само връзвам буксите и това е. Но дали обикновения кожен салон е по-удобен от обикновения платнен? В момента съм с втория и ме счупва при по-дълъг преход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя кожен салон е с подгрев отпред и отзад,  реглаж на лумбалната опора и ел. преместване на седалките и ми е много удобен. Доста пъти съм пътувал по 8-10 часа без прекъсване и нямам оплаквания. Така, че ако има някаква разлика с обикновения платнен е добра идея да си смениш твоя с кожен - предните седалки се регулират на много нива, което ги прави много удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с изцяло кожен,  който има подпора отстрани, за да не играе много корема :Д. Салона ми прилича малко на тоя  от С-лайн,но няма логото. Като екстри имат само подгрев, ел. седалки са + имат за надуване  на зоната на кръста . За моето тяло са ми супер удобни и нямам никви проблеми с дълъг път. Примерно, като се прибирах с колата от Германия до БГ, нямах никъв проблем за изминатите  2000км.

 

 

Редактирано от marinnik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...