Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Това кой салон е по-удобен е доста индивидуално ...

Иначе да ако сложиш кожен обикновен или дори с-лайн без ел управление само разкачаш и закачаш.

 

Иначе това за кабелите не е нещо кой знае колко страшно, ето тук има описание кое как се прави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, marinnik said:

 Салона ми прилича малко на тоя  от С-лайн,но няма логото. 

и моят е такъв, няма лого sline, но ми е 1:1 с sline с лого, визуално не съм откривал разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с обикновен кожен салон с всички ел.настройки по него.Изключително ми е удобен.Така нареченото Рекаро модел ми идва малко тесен и е по-твърд и ми е и по-неудобен,имам опит,но там зависи и от шофьора колко е едър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/17/2020 at 11:30 AM, P_PETKOV said:

Ей така става номерът ;)

 

п.с. Ако трябва нещо друго свиркай и ще ги извадя от елсата.

image.png.bd03439d63d6ecdf26193ff72be5b5e5.png

благодаря и аз за снимката, така се получи, но само от лявата страна излезе лесно. Свалих жабката и отвътре с малко гинекология - има добър достъп и за трите щипки, като рискът да се счупи някоя клони към 0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да със свалена жабка май е по-правилният начин, че тия щипки дето са сложили са ебаси и тегавите ... докато лайсните на вратите излизат с поглед кажи речи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ники 125кс. написа:

Колеги, някой знае ли номера на торкса за болтовете които държат преден лагер към шенкела?

 

Хмм сигурен ли си , че това са болтове с глави за торкс, а не M12 или нещо близко M10?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен е XZN или така наречения "троен квадрат". Имам доста такива битове, защото са много разпространени по колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@OvivO За предните седалки са M10.

 

@ники 125кс. Купи си няколко примерно от М6 до М14 ... ето тук продават единични, малки сетове, комплекти и т..

 

п.с. @VBIМоже би е време за Част 13, че в тази станаха доста страници ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
  • VBI unpinned this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...