Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

майна, ако имаш люк - дренажите и/или под чистачките кората. Скоро чистих там, имаше си тиня събрана и листенца, иска си почистване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам люк от течноста за чистачки е и дренажите са чисти даже съм махнал гумата на дренажа под чистачките да е по голяма дупката пък и течноста за чистачките свършва мега бързо и 100% има теч та въпроса е къде е тоя теч че да пълни под стелката

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би ти се е пукнал за чистачките, защото е замръзнала течността? Знам му горе долу формата, но не ми изглежда възможно от него да е. дренсж на климаика?

някой да ти е пипал около централната конзола, май има два дренажа от двете страни, но то какъв климатик и конденз в това време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че е от течността за чистачки преди теча не ми пълнеше и са почистени дренажите. Утре ще ровим с майстора въпроса беше поне да ме насочи някой къде да търся 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, аз не ти помагам много :) 

резервоарчето е забито в калника, а от гърловината за наливане има тръбичка и може там нещо да тече и да се стича, където не трябва.

Няма ли локвичка отдолу?

Имаш ли миене на фарове, че май най-вече там протичат.

 

EAE505E8-E3E0-4D7A-8FA2-FC46A3E0A4C2.thumb.jpeg.da7bd9833df9bdd56828e696d1cbcfaa.jpeg

1491D626-BD0D-4948-A213-115C81869199.thumb.jpeg.609bdab4b7427df3928b4d7779891dbc.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръбичката за задната чистачка не минава ли отвътре по по прага. Като махнеш кората под волана дали не се виждаше. Нещо такова ми се върти като спомен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много ви благодаря утре ще се разглабя имам пръскачки ма фаровете ама не ги ползвам хаха

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със седан и нямам маркуч назад за задно стъкло, но по-скоро наистина ще е той, някъде по него сълзи или се стича

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На аванта маркуча за задната чистачка минава под пластмасовия праг, където върви снопа с кабелите.

Направо извади и блутут модула да го подсушиш (ако имаш такъв)

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира блутут модула до колкото знам е под седалката а там нямам мокро тече само под стелката под педалите

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@EHKOB Дренажите на отделението под чистачките проходими ли са? Че гледам преди 2 год сме си писали с теб за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дренажите са ок проблема е в течността за чистачки. Разглабянето започва ще пиша после ако някой има същия проблем да знае къде да търси 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са завиващи тези

On 2/12/2020 at 9:41 AM, royce said:

Добре изглеждат, но се бях разбрал вече с @ShoxXx за едни, които е пуснал. Тези твоите не знам завиващи ли са, че моите са.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Светна ми лампата за DPF филтъра (поне си мисля, че е за него), можете ли да ми кажете какво да го правя или да ми препоръчате някой от Пловдив който ги знае нещата. 

86790901_580891032463615_2346350791402455040_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглеждат, но се бях разбрал вече с [mention=1153]ShoxXx[/mention] за едни, които е пуснал. Тези твоите не знам завиващи ли са, че моите са.
без завиване комплект със крушки, баластри 650

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ники 125кс. написа:

Разходи се до Стара Загора на по ниска предавка и ще изгасне.

 

 

Къде прати човека?! Включва на"S",излиза някъде извън града и предполагам за по-малко от 10км ще изгасне.До Стара Загора също ще стане,но ми се вижда малко излишно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Impressive said:

Здравейте! Светна ми лампата за DPF филтъра (поне си мисля, че е за него), можете ли да ми кажете какво да го правя или да ми препоръчате някой от Пловдив който ги знае нещата. 

86790901_580891032463615_2346350791402455040_n.jpg

В книжката пише на спорт и с около 90км в час да се кара около 30 минути, ако не изгасне посетете сервиз. Моята скоро света и изгасна по този начин

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@djuni_ibiza Не проследих дали някой ти е отговорил,но това което знам със сигурност е че ако го дръпнеш и го завъртиш ще се отблокира полуавтоматичния теглич.За да теглиш трябва ръчно да дръпнеш теглича нагоре . После за да прибереш теглиша в бронята ; дърпаш "чекора " в багажника и го завърташ което отблокира теглича .Необходимо е отново ръчно да се добута в бронята. Ако нещо не зацепиш правилно ще ти светне теглич на борд комп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/12/2020 at 7:16 PM, EHKOB said:

Супер много ви благодаря утре ще се разглабя имам пръскачки ма фаровете ама не ги ползвам хаха

при мен наливам ама тече отвъна зад гумата на ъгъла с калника и прага, та предполагам че нещо с казанчето не е ОК и въпрос  вади ли се без да се маха калника?
:) аз и да искам да не ги ползвам пръскалките не мога - автоматични са при мен :) - като взех колата колко търсих копчето им ако знаете ... ега ти индианеца съм ;)

пръскат само ако вали дъжди то на първото включване на измиването на предното стъкло после на всеко 5-то измиване на предното стъкло... такъв облак правят че не се учудвам защо течността свършва бързо.

 

Имам друг въпрос за фара когато го забравя на Auto пищи, че е изгоряла дневната светлина (LED са дневните) и не я светва.

Трябва да спра колата извадя ключа върна копчето от Auto на 0 и като запяля всичко е ОК свети и работи както трябва. Някой има ли идеи къде да търся проблема?

Редактирано от Galin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...