Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Не знам, с няква надежда , че може да вкарва повече въздух в двигателя. Но щом сте на отрицателно мнение, нема да я бутам ;д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не греша в модула на двигателя бяха от 72 до 77 каналите за дюзите. Тези кои масово се гледат за състоянието им, но се гледат и други работи, които някой по-запознат може да сподели какви са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел с 4фка си ги купи от bestauto с 1 година гаранция. 43лв. струваше по спомен комплекта, вече над половин година кара...няма оплаквания.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих ЛЕД крушки с радиатор в оригиналните плафони и вече над година карам без проблеми с тях, не помня марката но бяха по 4-5лв едната ЛЕД крушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с тази глупост - спортен филтър, пълна загуба на пари е. Също и за мотора не е полезен, защото не филтрира достатъчно добре. Бях си взел един на JR преди време, за 2,0 тди мотор, дадох над 100 лева за него, карал съм го не повече от 5000 километра. Сега съм го обявил за продажба и няма кой да звънне.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива, китайчета и вече 6 месеца си светят и не дават грешка: https://autopro.bg/svetodiodni-plafoni-za-registracionen-nomer-audi-model-2

ако потърсиш оригинални лед - цената за един май им беше колкото тези двата или малко отгоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ги сменил с оригинални плафони,но и те набиха грешка.Наложи се допълнителни товари да им се запоят,иначе присветваха 3 пъти и гаснеха+грешка на фиса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, zafirovp said:

От къде си поръчвате ЛЕД плафоните за рег. номер?

Вече втори ми гори.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

https://luxled.olx.bg/   , с пълен комплект съм и са бомба, без грешки , вече една година не са мръднали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От аутопро плафоните за номера нито мигат, нито дават грешка, идеални са. А за интериора съм и аз от luxled.net - идеалки са и те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Manniakk said:

чудя се какво да захващам след ел. багажника... някой да има блендата около километража от MMI 3g plus? :)

 

Имай на предвид, че надписите в ъглите на екрана леко се закриват, понеже отвора е съвсем леко по-тесен, а на 3G-то явно надписите са по-навътре. Мен ме мързи все още да си го сваля и да го пилна малко, че така или иначе искам да го боядисвам. Не че ми пречи, ама да си е като хората, освен ако не реша да слагам 3G :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, преди месец забелязах че багажника ми се пълни с вода, под резервната гума по точно, можех да си пусна рибки вътре... Та източих водата подсуших . Онзи ден запълних тапите който са три на брой  с силикон , мислих че от там влиза но днес валя  цял ден и пак се напълни ... Цял ден гледах и се чудих от къде забога може да влиза ... докато не забелязах че едната пласмаса на десният ми стоп , тази която е отстрани на стопа липсва, дали от там може да се пълни когато отварям багажника и по улия  да влиза ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, благодаря.

Щото някъде из друга тема нещо такова ми се мерна ...

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега и да го сложа...@kainy аз ще взема направо бленда от фейс 3g plus че нали е с 7" екран срещу 6.5 ти на твоята да не си слагал 3g без да разбера?48f075bd1c813cb985558fa327695241.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм трим-а около километража и екрана с бутоните от фейс само. Дали е 3G или 3G plus не знам, но си е 7" отвора за екрана, просто на 3G софтуера надписите са една идея по-навътре изписани. Буквално за милиметър - два ги застъпва. Иначе 3G още не съм сложил, но ако още малко се забавят с ремонта на усилвателя, нищо чудно да почна да събирам частите :)

 

20160319_145144650_i_OS.jpg 20160319_145148486_i_OS.jpg

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...