Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Преди 5 часа, OvivO написа:

Колеги, от къде да си взема втулки от 66.5 към 57.1 за 4F и има ли значение какви са? Благодаря

 

Пиши в olx - всеки който продава джанти за ауди продава и втулки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, Dan4ote said:

Сваля се Iso-то и се записва на най-бавната възможна скорост.

Става ли така понеже съм с грозната червена навигация ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми как се ползва навигацията, извинявам се за тъпите въпроси, но не ми е ясно :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е версията на моето ММи. По запознатите нека кажат 3г ли е 3г+.

Относно картите аз нямам диск специално за картите, а те са вградени в харда на ММИ

Photo 24.02.18, 14 43 09.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си с Хард диск значи вероятно си с 3G Plus.На централния големия бутон на MMI трябва да имаш едно джойстиче в центъра му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да има го това джойстиче, само че освен при картите другаде не му намирам приложението (наляво, надясно..)

P.S. Преди малко си смених двете крушки на фаровете. Не предполагах че е такъв голям зор и толкова много се разглабя за 2 крушки. Да не говорим че ръцете ми са все едно котка ме е драла :D

Редактирано от miro299
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя съвсем пресен опит :) Карам с 245/45/18. Току що, с окачването на Dynamic (нормално, не allroad), при остър десен завой от улица с наклон 1-2% към водоравна, със рязко намалявае общо взето в завоя, предната лява гума се застърга отчетливо в задната част на калника :) Нямаше някакво рязко връщане на колелото от смяната в денивелацията, а мисля че най-вече роля изигра потъването на предницата. Казвам го защото докато бях с 245/40, не ми се е случвало, а конкретния завой съм го взимал така десетки пъти. Окачването е прясно нивелирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, miro299 написа:

да има го това джойстиче, само че освен при картите другаде не му намирам приложението (наляво, надясно..)

P.S. Преди малко си смених двете крушки на фаровете. Не предполагах че е такъв голям зор и толкова много се разглабя за 2 крушки. Да не говорим че ръцете ми са все едно котка ме е драла :D

Ксенонови ли крушки сменя?Ефект има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ксеноновите сменях, Д3С. За ефект още не мога да кажа защото не съм я карал още. Иначе новите са super vision + 60% 6000k, а странно за мен изкарах старите OSram Xenarc които предполагам са 4200 -5000к.

Новите светят по бяло синкаво, което на мен ми харесва и може би светят по добре но още нямам наблюдения. А старите за мен хич не светеха. Ако и с тея сега не ми хареса как светят ще дам фаровете да ги рециклират.

Между другото не знам как но съм поръчал 4 крушки Super Vision D3s, така че имам 2 излишни, ако някой търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Dan4ote said:

 

 

Трябва ли регистрация за този сайт или теглене и инсталация на тази програмка, MEGA Desktop App, която излиза като pop-up при натискане на Download?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, EHKOB написа:

Ми как се ползва навигацията, извинявам се за тъпите въпроси, но не ми е ясно :)

За жалост няма как да се ползва колега..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, royce написа:

 

Трябва ли регистрация за този сайт или теглене и инсталация на тази програмка, MEGA Desktop App, която излиза като pop-up при натискане на Download?

Не, не сваляй mega desktop

Преди 11 часа, kainy написа:

Да споделя съвсем пресен опит :) Карам с 245/45/18. Току що, с окачването на Dynamic (нормално, не allroad), при остър десен завой от улица с наклон 1-2% към водоравна, със рязко намалявае общо взето в завоя, предната лява гума се застърга отчетливо в задната част на калника :) Нямаше някакво рязко връщане на колелото от смяната в денивелацията, а мисля че най-вече роля изигра потъването на предницата. Казвам го защото докато бях с 245/40, не ми се е случвало, а конкретния завой съм го взимал така десетки пъти. Окачването е прясно нивелирано.

Те хора са си дали размер 245/40 - не случайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, Dan4ote said:

 

 

Благодаря , ще си ъпдейта моята  , но ми трябва тази страница кдето се сваляха , един колега иска да му сваля за западна Европа . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Dan4ote said:

Не, не сваляй mega desktop

Те хора са си дали размер 245/40 - не случайно.

 

И аз до този извод стигнах, ама летните пак на 45 ще си ги взема :) Писна ми да кривя джанти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Dan4ote said:

Не, не сваляй mega desktop

 

Ей тая отметка не ми дава да махна:

Untitled1.jpg

 

 

 

Иначе си направих регистрация и даже добавих файла към моя cloud, ама и оттам не иска да го свали.

 

 

P.S. - офффф, това за Chrome сега го видях ...

С него тръгна.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е че на летните ми джанти 235 ми седят малко тесни и не пазят борда добре... А тамън съм ги дал за  боядисване :) Засега мисля че от рано ще търся continental premium contact 6, ако нещо изпадне на добра цена. Пък ако 235 излезе по на оферта... ще видим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е версията на моето ММи. По запознатите нека кажат 3г ли е 3г+.

Относно картите аз нямам диск специално за картите, а те са вградени в харда на ММИ

Photo 24.02.18, 14 43 09.jpg

Зg high е нали нямаш слот за сим карта между sd.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,  от доста време не мога да си обесня някой пакети при 4f , пълният S line  пакет ми е ясен , но днес срещнах едно 4f което е също като моята с частични S line .  Примерно при моята , съм с ниското окачване от S line и черен таван а с четири лъчовият волан което е странно , при тази която днес видях беше пак с ниското окачване и волан но без черен таван. Това възможно ли е да е поръчано така от завода или допълнително са слагани ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...