Jump to content

MMI 2G DVD Map update


unicastbg

Recommended Posts

Взех си Андроид ТВ преди време. Сега взех и дигитайзер с размера на екрана на мултимедията. Идеята е андроида да стане с touch screen. Има и допълнителна GPS антена на USB порт. Ако има заинтересувани, като го направя ще пусна тема със снимки и инфо за частите. За MMI2G с хибриден тунер става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, значи всички са 2018г. благодаря Ви бяхте ми полезни! Ще си ги запиша сам вместо да се разправям да ходя до екон, тук ги има линковете. Благодаря на автора който ги е качил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ъпдейтна и софтуера на 5570. Ама този блутод е много куц. Само в режим "карта" дава не може да се ползва функционналоно и телефона и колата. Така ли е и при вас или аз правя нещо грешно? Като се върже за колата, можете ли да ползвате телефона  да звънните и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 23.06.2023 г. at 10:06, fityla написа:

 

Накратко - да, мога да звъня от колата, без да пипам телефона.

Върти ми се в главата, че фърмуер ъпдейта на bluetooth се пуска два пъти, че първия път не свършва цялата работа.

Имах иначе проблеми, но те бяха от телефона - Sony, което нямаше правилният Bluetooth профил.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е правилния блутут профил, какви настройки направи в телефона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обнових андроид 12 на 13. Явно програмистите бяха оправили проблемите.

Bluetooth HID не се поддържаше, тоест освен, че не можех да се връзвам към колата, не можех и да ползвам телефона като мишка и клавиатура за други устройства (Bluetooth keyboard and mouse се казва приложението).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъч екрана тръгна. Остава някаква алтернатива да се намери на ZLink и headunit reloaded. Ако някой се интересува, ще направя тема със снимки, че тази тема е за друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

@unicastbg Мен ме интересува. Би било полезно да качих цялата информация тук. Отделно ако има някакъв начин за по-бърза комуникация с теб освен чрез форума, сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя нова тема по въпроса.

Иначе извън форума съм достъпен на

svetlio.bg@gmail.com

И в Телеграм:

@unicastbg

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...