Jump to content

MMI 2G DVD Map update


unicastbg

Recommended Posts

При мен това се случваше със стария диск от миналата година. Може да е диска, може да е оптиката. Пробвайте с някой по-скъп диск, ако е възможно, сложете едно ЦД с четчици, да почистят оптиката. Няма голям ефект ако фокуса на лазера е заминал, но ак оса някакви прашинки, може да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния дикс е съвсем друга история. Имаше една тема по въпроса на a6retrofit.com, но сайта вече не работи. Идеята беше, че фабричните дискове са от високо качество, записвани на специални записвачки. Има ли вариант диска да се запише на друга записвачка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ако сте от София, може да тестваме с моя диск, ако става, ще направя копие.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

0889631889 - това е моя номер. 

Нещо ми се бъгна сайта на телефона, не мога да махна цитатите.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, потвърждавам всичко се получи без дарми и проблеми. Ще се опитам да обобщя, защото и на мен ми беше малко трудно в началото да се ориентирам:

1. Свалих си файла за Източна Европа 2018: https://uptobox.com/yz8xzd00qxkh

2. Получих един архивиран файл (MMI2.EAST.DVD2.2018), който след разархивиране дава други шест пак архивирани.

3. Разархивира се първия и той прави папка (MMI 2g 2018 dvd2), в която има само един ISO файл (MMI 2G EE 2018 DVD 2). Този файл записвате на диска.

4. За записване ползвах безплатна програма за запис ImgBurn (със Windows 10 съм) на втора скорост. Диск Sony DVD-RW.

5. Слагате DVD-то на мястото на стария стартирате Update и след малко вече сте с карта 2018 и 3D опция на визуализация.

Поздрави и благодаря за линковете от колегите!

 

Редактирано от Silver Arrow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, 2017 навигацията, я записах на 15 диска и ми разчете един...

А тази - 2018, я записах на 20-30 носителя, включително и такъв дето ми разчете тази от 2017 и резултата е нулев / check DVD / - гледам обаче колеги записват дори на презаписваеми ДВД-та и им работи.

Идея нямам устройство от 2003-2004г - дали чете DVD-RW ? 

Накрая въпроса:

- Някой подкарвал ли е без промени по архива /ISO-то/ навигацията 2018 от тази тема?

- Ако да - какви дискове е използвал +R, - R , презаписваеми, както и каква марка!

Благодаря!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше наобратно - от миналата година при по-топло време спираше да чете диска. Мислех вече да отварям DVD-то, да му стройвам оптиката. Но с тазгодишния диск - никакви ядове. Ако не се лъжа диска е DVD+R, Verbatim, мога да потвърдя довечера. Записах го на най-ниската скорост - 4-та или 2-ра.

Моята записвачка също е от 2005-та горе долу. Пусни и един почистващ диск. Алтернативно я извади от кутията, отвори горния капак. Оптиката се вижда. С едно памуче за уши например, и леко влажно, минаваш отгоре, без много да натискаш, че по принцип оптиката се мести нагоре/надолу когато фокусира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че на 90% от колегите с 2005-2007 навигации, оптиките на ДВД-то им са почти мъртви.

Лошото и странното при мен е, че на един и същ носител записах и 2017 и 2018 навигацията... и тръгва само 2017 :(... може би, ще поръчам оптика от някъде и, ще я сменявам, да я усилвам незнам има ли смисъл. Имам 3 броя оптики от Audi A8 D3, но тя е различна... макар и устройствата на външен вид да са еднакви!

Явно проблема е при мен, щом на останалите им тръгва навито от линка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един и същи носител? Не бих използвал презаписваеми дискове точно защото оптиката е по-чувствителна към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 19.03.2018 г. at 11:31, Ivaylo92 написа:

Здравейте,колеги! На мен ми дава следната грешка след като почна да разархивирам частите. Някой знае ли защо ми се появява тази грешка? 29243412_10213965209902557_1254257839_o.jpg

Здравейте колеги.На мен ми даваше същата грешка  и теглих няколко пъти но не става и не става.Но  в крайна сметка успях да създам диск който тръгна.Проблема е в това че версията на WIN RAR е стара и не може да разархивира файловете.Изтеглих и инсталирах WIN RAR най новата версия последна 2018 г. и разархивирах с нея и проблема е решен.Ето и линк от къде да изтеглите https://winrar.bg.downloadastro.com/.Благодаря на всички ви които споделихте опита си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето от тук ги свалих аз, запис на най-бавната скорост с програмата imgburn. Ползвах дискове Maxell DVD DL и тръгнаха за секунди като оригиналните.

https://www.drive2.ru/l/495126304857785088/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 6/14/2018 at 9:11 AM, kosio85 said:

Ето от тук ги свалих аз, запис на най-бавната скорост с програмата imgburn. Ползвах дискове Maxell DVD DL и тръгнаха за секунди като оригиналните.

https://www.drive2.ru/l/495126304857785088/

 

Е как на Dual Layer записвате и ви ги чете ДВД-то? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15/02/2018 at 16:52, unicastbg написа:

Аз записах миналогодишната карта и тази на DVD+R RW, такива имам. Колкото по-ниска скорост - толкова по-добре. В един форум препоръчваха и да се използва DVD Decrypter - http://www.dvddecrypter.org.uk/

И аз успях само на такива да го подкарам иначе пробвах DVD-R и DVD+RW но безуспешно със ашампоо ги записах на 2.4 скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Няма активация, диска се слага в двд-то, това е. Камери не съм забелязал да има, може и да не съм обърнал внимание, но някакси се съмнявам производител да сложи официално информация срещу полицаите.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...