Jump to content

Биксенон лупи Моримото мини 2.5 инча за ауди а4б6


silkosam

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Предстои ми смяна на лупите H7 с биксенонови лупи Моримото мини H1 2.5 инча,съответно закупил съм и ксенон система 55w H1 с канбус.

Имам въпрос от къде да взема преходните пластини или планки или незнам как се водят,те се монтират между рефлектора и биксеноновата лупа,не говоря за пластините със соленоида които служат за вдигане и сваляне на пластината при подаване на 12v от дългите,говоря за тези които служат да се монтира лупата към фара.Ще покажа и биксенонов кит да видите за какво става въпрос,търся също преходник с букса H7 мъжка и женска букса и букса за соленоида ,показвам снимкаAudi A4 B6 Bi-xenon MH1 retroquick kit.jpgAA1177-2.jpgHTB1WfAZPFXXXXXkXVXXq6xXFXXXF.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който търси намира-https://stretrofit.wordpress.com тук предлагат тези крепежни елементи ако някой слага биксенон  на Моримото,пак ще има малко рязане щото предлагат универсални но е по добре от това да чакаш 2,3месеца от Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега имам преходните планки. От дебел перциглас съм сиги правил. Ако не искаш даса от такъв материал. Мога да ти ги очертая на един лист и даси ги изработиш от нещо друго.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за буксите не се занимавай да си ги купуваш.ще ти искат 80 лева за двете.направо щи смъкнат кожата от гърба. Просто запояваш двете кабелчета. На електромагнитното моторче към задната част на буксата на дългите.аз така направих.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега!Ако ми потрябват размерите ще те потърся.В Алиекспрес най евтино ги намерих на около 9 долара за бройка буксите с кабелите. Не ми се чака 2 месеца,проверих в един сайт за близо 12лв ще стане всичко заводско,иначе мога и без пари доста добре да го направя.Аз не мога да разбера едно нещо като се предлага да се купи нещо в случая биксенонови лупи Моримото Мини ми комплектовайте ги за дадената марка автомобил,сложете си цена за пълен комплект и така а не човек да купи нещо пък после да го побългарява щото не е к-кт и липсват планки,букси и кабели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата снимка която си качил са го комплектовали за монтаж plug&play ама му искат 200 еврака. :)

проверих в един сайт за близо 12лв ще стане всичко заводско

Кой сайт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Само планките не съм виждал да се продават.
Аз взех този комплект и в него ги има.
BGN 115.47 17%OFF | Car Lenses Replace For Audi A4 B6 8E 2001-2004 Xenon Halogen Headlight HID Projector Bi-xenon Lens Full Kit Accessories Retrofit
https://a.aliexpress.com/_mKBM9B4

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Малко да възродя темата.
На предишния си автомобил бях сложил morimoto mini 2.5" и бях много доволен. При б6 се сблъсках точно с преходните планки за монтаж. Някой намерил ли е само тях или поне чертеж?
Имам вариант от Китай, но от тук купих предните и допускам, че може да има разлика, а и не ми се чака.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте и за много години на всички! 

И аз искам да сменям лупите, че нещо хич не светят. (в момента съм пак с Bixenon лупи, китайски някакви. Сложих ги преди няколко години, ама не светят нещо вече.) 

Та по темата Morimoto ли са най - читави? 

3' събират ли се, или само 2.5?

Има ли някой шаблон на планките(фланците), че предния път ги закрепвах с едни малки планчици от металните конструктори и единия е малко завъртян. 

Освен това бихте ли препоръчали xenon от който сте доволни. 

п. с. - мислих да слагам Led, ама ми казаха че за лупите е по-добре Xenon

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...