Jump to content

С какъв размер гуми карате?


Georgi75

Recommended Posts

275/40/20 НЕ СТАВАТ!!! Опират! Говоря за чисто нови гуми. Ако не са нови и са карани на същата кола, то са се изтъркали от вътрешната страна и за това не опират.

Проблема се решава с 10мм фланци.

 

Говоря от личен опит. С такъв размер съм и миналата година имах доста ядове, докато стигна до извода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Да, определено има истина в това, което казваш. Като огледах моите гуми си личи къде са опирали отвътрешната страна. Нямам идея като нови как са ги карали, но пък в момента, почти приключили курса не ги чувам да ми създават ядове. Не знам в завой какво ще се получи. 

С тея фланци има ли няква драма?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте, да повдигна малко темата с новия летен сезон. Имам оферта за чисто нови 265/40/20 които мисля да кача на S line джанти с ЕТ45 на A8 D3 разбира се. Интересува ме някой ползвал ли е такъв размер на тази кола, как е возията и дали не опират на Dinamic на окачването.

Редактирано от maverickpl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Понеже нямаше мнения на моя въпрос, за хората, които се чудят дали 265/40/20 /размер за D4/ е ОК за D3 - да вече карам такива и не се усеща разлика в комфорта след 235/50/18, не опират на Dinamic и колата стои страхотно на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...