Jump to content

Странен шум 2.0бкд


enkata10

Recommended Posts

Чува се само при поддържане на газта, на място няма проблем и като натисна до долу пак го няма. Много е дразнещо, пускам линк и се надявам да се чуе. Чека свети заради егр, оправен е. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ъп..  В купето се чува най-силно. Мисля, че не се чува от двигателя, а някъде зад него около скоростната кутия и турбото.

Редактирано от enkata10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз дори не мога да разбера от двигателя ли е, от скоростната ли е.. Просто чукането зависи от оборотите и го има само при леко подаване на газ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не отидеш на сервиз и да прегледат колата, ако трябва да я покарат . Тука във форума с това клипче никой няма да се ориентира . Това е техника. Тоя шум може да е от 100 неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето друг клип. На майстори ходих много, нито един не разбра от къде точно се чува, а не ми се сменят на сляпо части. На този клип се чува само леко като бутна педала дори без да набира или поддържа скорост. Знам, че от един клип не може да се разбере, но може някой да е имал същия проблем или да са му по-ясни нещата с ТДИ.. Колата върви перфектно, единствено като е студена пуши бяло, но като загрее вс е наред. На място не тресе, тресе няколко секунди след като я запаля. Стойностите на дюзите са перфектни, колата е на 280 000км реални. Майсторите предполагаха задрали бутала, дюзи, вътрешни карета, скоростна. За дюзите ми казаха, че имали предвпръскване и може да е от това, но всеки различно казва.. Ако някой има идея от какво може да е нека сподели. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колата пуши бяло САМО ЗИМАТА при студено време в началото,а сега не трябва да пуши бяло въобще.

Тресене не трябва да има нито за секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още си карам така, нито се увеличава, нито намаля. Тресене нямам, бяло не пуши. Като минавам през неравности на свободна усещам как нещо опира на скоростния лост, мисля си за тампона на кутията, също така на 6та като давам и пускам газта лоста се измества.

Смених отдолу тампоните на лапата, която държи двигателя понеже бяха скъсани, но разлика няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...