Jump to content

Software Update


souflex

Recommended Posts

Здравейте колеги. От известно време ме мъчи една мисъл. Има ли смисъл да направя Software Update на MMI? Какви предимства ще има след инсталацията, ще има ли промяна по централната конзола и екранчето на километража и евентуално, ще има ли някакви недостатъци? Не съм запознат с това и колата не е била ъпдейтвата от много време, може би е дори с версията, с която се е появила на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде мога да си закупя този диск за ъпдейт, за да не стигам до ауди сервиз? Как става самата инсталация и има ли някакви изисквания? Не съм се ровил в нета.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В гугъл я намерих последната версия безплатно след доста търсене по сайтове и форуми на ауди имам я,но тук не мога да ги качвам много са големи и разлика не

намирам освен че изчезна "Battery level" и трябваше да си активирам зеленото меню за да си го пусна отново :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През сд чейнджъра в жабката, при мен ъпдейта беше на 3 диска и съответно само от 1ва позиция го правихме и един по един. Но не си спомням как точно се пускаше ъпдейта от мми, ако не можеш да намериш откъде, ще погледна и ще ти кажа


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Това, което видях аз е, че искаха да имам включен чарджер към батерията. Това задължително ли е? Попринцип знам, че не би трябвало батерията да ти умре за час :D

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я оставих да работи на место докато се прави това и гледай да не отваряш затваряш врати, прозорци и тн. Смисъл да си играеш с електрониката въобще докато се ъпдейтва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...