Jump to content

Датчици


ganev1971

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам запитване от някой компетентен с ел .инсталацията ,на а6 с4.Става въпрос за т-датчикът на ЕКУ който се намира на главата на двигателя отзад с колко волта работи 12 v или 5,5 v .Има два куплонга  и не знам кой за къде е еният трябва де е за климатроника ,а другия за Т- датчика.Моля помагайте....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси черна букса с 2 пин-а, единия кабел е с кафяво - жълт цвят, другия е черно-червен. Това е датчика за ЕКУ-то. Този за климатроника е със синя букса, пак с 2 пин-а,  единия кабел е кафяво- бял, другия е жълто-червен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да намерих черната букса с два пина,замерих я показва 12 v но кабелчетата са с друг цвят,синята е там също ,тя е 5,5v  вързах я на датчика който е монтиран на големия маркуч и отива в купето ,и има още една тя е бяла на цвят 12 v предполагам е за стъпковото моторче .Дано да съм ги навързъл  правилно ,защото до сега датчика на ЕКУ. беше вързан с тази бяла букса,която явно е за стъпковото моторче..Сега ще покарам малко и ,и ще пиша за отзиви .Благодаря много колега...ще направя снимки на кабелите и на трите букси ,цветовете при мен са други ,но по букси както казваш всичко съвпада.....Поздрави....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,снощи чукнах на бензин и колата запали от раз,държеше 850 оборота но леко пропадаше ,направо невероятно,иска леко настройка с шестограмя явно, ще опитам утре,днес нямах време.Сега си го обяснявам ,целият проблем е бил в буксите,подаване на не точна информация към ЕКУ ...Утре почивам и ще пощракам малко снимки .За сега това .Поздрави....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...