Jump to content

Проблем с дневните светлини


TMAX

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Имам проблем с дневните светлини. Автомбила е A8 W12 2006 с 5 броя диодни дневни светлини. На единият фар не ми свети 1 от диодите и адски много ме дразни. Искам да ви попитам има ли някакъв вариант за отремонтирането му ....или се сменя целият фар. Под ремонтиране имам предвид смяна на цял модул....без да се отваря и рециклира фара.

 

Благодаря ви предварително

Редактирано от TMAX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси 0888 800 677 - веско, обади му се на човека занимава се с електроника, кажи му за фара  ще ти го оправи 100%, само че фара трябва да се отвори естествено !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш и колата да смениш.... по желание е :)

аз писах, че може да се отвори ии да се подмени, това е вариант също. Има хора, които го правят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално изгорелият диод (1 от общо 5)не се забелязва/натрапва лесно като цяло и не влияе на функционалността на дневната светлина. Аз като си го знам че не работи някак си ме ядосва, защото гледам по колата ми всичко да е ТОP. Ще се опитам да реша проблема по възможно най - рационален начин скоро и ще пиша веднага....къде ...как ....колко.

Поздрави

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ако сменяш фара , смени и другия , защото стои кофти единия нов ,а другия стар. А пък старите ги пусни за продаване ,ама по-евтино, все ще се намери кой да ги купи!:eusa_whistle: (никой да не ми разваля пазарлъка)

П.П.  Малко офф-топик ама тряАше да се пробвам (събирам части ,да правя моята фейс-ка:hilezh::hilezh:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...