Jump to content

Кола ототоризиран представител?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

все по-често се замислям и явно наближава момента да сменя Ауди-то си с ново. Спрял съм се на A6/A7 след 2011 и разбира се се започват едни постоянни терзания, амии ако дам 35-40 бона за някоя гробница какво правим? И така се стига до следния въпрос - Откъде е по-добре да я взема? Частно лице - параноя, малка автокъща - параноя. Струва ли си тези от Das Welt Auto (Порше София), макар и с надценка 3-4 000 лв отгоре като са със сервизна история, за да ми е мирна главата или и там има случаи на кофти попадение? Също така от автокъщите - Софавто и тем подобни как са? За бартер за старата ми вече се примирих, че почти всички режат с по 5 000 от реалната цена и до сделка трудно може да се стигне, но поне при покупката да не сбъркам, защото може и да е фатално.

 

Поздрави и благодаря на всички отговорили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,

как точно разбра и оцени ,че са перфектни.

Защото няма никаква гаранция ,а даже обратното,че ще вземеш читава кола от Порше..............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора е прост, всичко се чупи. 

Само не разбирам що всеки който решава да даде 30-40к за неква кола си мисли, че видиш ли за тее пари трябва е нова. 

Малко помислете че искате да си купите кола,  стойността на която е била между 60 и100 000€ нова , а вие искате още да си я купите и от България :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Ц Е Ц О said:

Извинявай,

как точно разбра и оцени ,че са перфектни.

Защото няма никаква гаранция ,а даже обратното,че ще вземеш читава кола от Порше..............

И аз се извинявам за рязкото изказване. Колите изглеждат добре, особено едната. Другата грешка, която съм допуснал е, че не са поддържани в Порше, а взети от там и обслужвани само с оригинални части. За едната един доста известен и коректен съфорумник гарантира за състоянието й. В моето виждане е "перфектна" спрямо много голям процент от колите ни на пазара. Със сигурност всяка кола си има нещо, все пак не е от магазина :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порше запад и другите VAG дилъри дават 6 месеца или 10 000км гаранция. Като тя е споделена за цената за части, а труда е безплатен

Редактирано от bahkata007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DasWeltAuto я дават за всички употребявани автомобили качени на сайта им

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така пишеше някъде на сайта им, но на доста от колите я няма тази оранжева табела в описанията, докато на другия има.

Това ме навежда на мисълта, че не всички са с гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех от тях с такава гаранци, би трябвало на почти всички да дават, така знам поне аз

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...