Jump to content

Вибрации в купето аудиА6 C5 2.8 quattro


Sasho_Kostov

Recommended Posts

Колеги имам проблем.Бях счупил скоростната кутия тя е ръчна и купих друга от ауди 100 2.8 имаше леки разминавания но пасна колата тръгна но има вибрации от кардана при по висок оборот и не мога да разбера от какво е може би защото кутията не е от C5 a от C4.Моля помагайте

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диференциала на новата кутия е с различно предавателно число от този на старата. Преди да ги монтирате тия кутии ги сравнявайте не само по външен вид :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

различна кутия от оригиналната се сменя само със същия диферинциал с който е окомплектована.

Ако продължиш да караш,скоро отново ще се наложи да сменяш кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел от Кюстендил, който има същото С5 2.8 и същите драми с тресене, но се оказа че НЯМА висящ лагер, просто някой го е махнал явно!? Не знам дали е сложил вече, не съм го чувал скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

 

 

На 3/10/2018 at 19:37, vladi написа:

Диференциала на новата кутия е с различно предавателно число от този на старата. Преди да ги монтирате тия кутии ги сравнявайте не само по външен вид :)

 

Да и аз мисля че е от предавателното число на диференциала след като го обсъдих с доста компетентни хора.В такъв случей друга кутия ли трябва...

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...