Jump to content

Премигващи плафони в купето


nestle_2o1o

Recommended Posts

Здравейте колеги. Проблемът се състои в това , че когато колата не е запалена , всичко е наред, но когато е запалена и отворя примерно някоя от вратите, плафоните в купето,багажника и крушките на габаритите започват да премигват. Ако може някой да подскаже къде може да се крие проблемът. Ауди а8 д3 4.2 бензин 2003 година. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да Ъп-на малко и тази тема ,инсталирани LED крушки взех ,че намерих в плафоните, които осветяват краката, тези дни ще видя да ги изкарам да видим дали те са причината за мигането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой жичкаджия ти даде диагноза, да бе забравиш да споделиш. Аз съм я карал и ми казаха, че зареждала нормално. Не знам какво е

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума съм през два часа и мразя да оставям недовършена тема така че спокойно :hilezh: След някой друг ден (да не и писне на приятелката ми вече и да си събере багажа:hilezh:) мисля да сваля ключа за фаровете да проверя за нагари и лош контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в микретите на вратите. Ако колата работи, предполагам индикацията на таблото за отворена врата не работи, а при отварянето на вратата, лампата периодично светва и гасне в определн интервал с дим ефект. Вижте микретите на вратите и релето в пасажерските крака, отговарящо за това осветление в краката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На FIS-дисплея ми показва всички врати , когато са отворени. При мен не светват и угасват ,а (как да го кажа) все едно пулсират от слаба светлина към по-силна ,и пак към по слаба, само дето целия процес се случва за части от секундата и се усеща, като мигане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолюъно същото. Не е от вратите. Аз имам две брави за смяна, защото рискуеам някой път да се заключи сама, щото не разбира, че съм отворил вратата и съотверно се самозаключва. Това ще го оправя, но миждукането на плафоните от какво е. Подам ли газ, светят по-стабилно. Батерията ми е нова

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги и аз имам същия проблем. Ако някой открие решението с нетърпение чакам да го споделите. При мен също съм забелязал, че на някои от бобините ходи по малко напрежение... 0,700-0,800V при диапазон от 1-4V... Незнам дали двата проблема имат връзка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност и при мен има една игра на оборотите (10 оборота) явно има нещо общо , защото на загасен двигател ,плафоните не пулсират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...