Jump to content

Не набира хубаво като загрее


Nikolai_94

Recommended Posts

Здравейте колеги...та проблема е следния колата е Ауди а4 б5 1,9 110-ка афн,като включа климатроника да духа топло колата си загрява и върви нормално,но като не го включа и катп достигне 90 гр и започва да не набира хубаво на моменти все едно изчезва турбото..По компетентните да помагат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е карай си с включен климатроник, къде е проблема!!!^_^

Сега, да повторим отново - с климатроник върви на ракета, без климатроник - няма турбо? 

Диагностиката какво "каза"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дава никакви грешки като я закачих,и много странно защо го прави понякога,чистени са колектори,затапен егр,само забелязвам че маркуча на картерните газове където влиза към турбото малко е омаслен е края,но съм забелязял че и на други коли го има това омасляване,може и да е от него незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Най-вероятно връзката с климатроника или парното което ползваш през тази част от годината е самовнушение.Провери Н75 клапана и кажи чистена ли е турбината?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами..На диагностика като я закарах преди няколко седмици не даваше никакви грешки и всичко беше в нормите,обаче вчера като я закачих пак ми дава МАФ сензор,преди време пак го беше изписало като грешка и като я изтрих не беше се появявала до вчера а през това време пак правеше на моменти така както съм описал по горе.Турбината не е чистена,не е влизала в авариен режим до сега извънградско като се кара..

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом ти го дава като грешка вземи го провери в движение на живи данни какво показва и ако са му ниски стойностите или го чисти или в кофата и нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...