Jump to content

Проблем с А6 2.5 ТДИ гасне.


Kyupchukov

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам следния проблем с моето  ауди а6 2.5  ТДИ куатро 2004г. с автоматична скоростна кутия /типтроник/. След като загрее на автоматична или ръчна обикновенно на кръстовище колата гасне преди това оборотите се променят. Имам чувството, че няма гориво. В сервиз на Фолксваген не намериха проблема съмняваха се в помпата. Имал ли е някой подобен проблем. Моля помогнете благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на диагностика нищо ли не изкара курника,може и да е помпа но пак повтарям може защото и там има датчик за температура на горивото и не харесва много топла нафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам на паркинг изключвам от контакт и отново завъртам ключа. Пробвал съм на неотрална като подавам малко газ двигатела леко прекъсва. Сега на това време след като поседи 10м. не запалена известно време няма проблеми. Интерестното е че, подъдржа под 800 оборота около780. В движение няма никакви проблеми. Единсвено между 50-60 придърпва когато ще прави проблема с гасненето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на сензора  на маховика. От жегата се сговнясва и колата гасне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като  угасне, се върти на стартер и тогава се гледа дали тоя сензор показва обороти.

Поне според мен трябва да покаже ако работи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 3 years later...

Здравейте колеги. Имам следния проблем с моето  ауди а6 2.5  ТДИ куатро 2004г. с автоматична скоростна кутия /типтроник/. След като загрее на автоматична или ръчна обикновенно на кръстовище колата гасне преди това оборотите се променят. Имам чувството, че няма гориво. В сервиз на Фолксваген не намериха проблема съмняваха се в помпата. Имал ли е някой подобен проблем. Моля помогнете благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...