Jump to content

Visual Parking System


Doncho Indzhov

Recommended Posts

Здравейте, 

Прегледах доста теми и не мога да намеря човек, който се с сблъскал със същият проблем... Колата ли е дефектна не знам вече...
Та преди 6 месец и повече се боря с този Visual Parking Aid. С 8 сензора е фабрично колата, беше с модул бе никаква буква, но изгоря и си поръчах от фейслифта с 8 сензора + визуализация + камера. Праснах го и звукът дойде, но визуализация няма. Прегледах сума теми + клипве в тубата, ходих 3 пъти по диагонистики, активираха даденият кодинг от "0" към "2" и пак няма. Като цъкна на "CAR" ми излиза най-отгоре "assist parking ...", а гледам на всичко други им излиза "Audi Parking System". Има ли вероятност това да е проблем, че не съм с последната версия на MMI(5570)? Или някъде другаде да търся проблема. Днес ще ходя на диагностика и ми се искаше пак да го погледнат това и да го активират, но ако имате някаква идея от къде е, да ги насоча, че навсякъде чувам, не става и не става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено показва  "assist parking ..."  когато модула не поддържа визуализация.

Може модула от фейса да не е съвместим. 

Я дай номерата на двата модула - изгорелия и фейсовия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо направи пълен лог на колата и го дай тук. След това дай числото на Control head adaptation: MMI Installation list I да видим какво е сметнато...

4F0 910 283 A - 4 sensors, no graphical support

4F0 910 283 H - 8 sensors, graphical support, rear view camera support

стария ти е бил 4 канален, новия 8?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам кабел, аз затова всеки път, когато ходя на диагностика ги карам да погледнат. Тези дни трябва да отскоча.
Иначе за старият модул, имам спомен, че беше с "А" или изобщо нямаше буква. Може и да се бъркам, не мога да го погледна, тей като беше изгорял и след смяната го изхвърлих.
Значи, ще отскоч за пълният лог + Control head adaptation и ще драсна с резултати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че бяхме провали с теб да ъпдейтнем до 5570, но нещо не стана. Даваше някаква грешка, освен да сваля changer-а и да го занеса да го почистят вътре и пак да пробвам да ъпдейтна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...