Jump to content

Audi Q7 2013 3.0


Recommended Posts

Здравейте колеги. 

От доста време искам да сменя моята а4 3.0 от 2010 и след дълги колебания се спрях натова : https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21518617401388970&slink=6oe2jx

та въпросът ми към вас е дали си заслужава парите и според вас А8 алтернатива ли е на Q-то.

единствено ме притеснява, дали мотора не е слаб за това купе, но 4.2 на малко км трудно ще се намери , а тази е тук в бг.

Моля някой ако има лични впечатления от фейсов Q7 да сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка не ми се отваря!! Q7 и A8 са различни коли и то доста, на мене лично лимузината много повече ми допада, сега ако живееш някъде на високо и пътя е шит, взимай джипка:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглежда КюТо на снимки.

Изкефен съм!

Даже средният тунел отзад е обшит с кожа.

Регистрирана е може да я караш,предполага се - каско,ГО и тн,коеот си е в плюс.

Достъпни всякакви сервизи.

Всеки си има различни усещания за вървеж,но все пак това е туч 2200кг и е за возене ,а не за даване на газ.С един ремап отива на 300+ коне и става приятен със 700нм.

Смятам,че за нормално возене и пътуване си е ОК

Успех

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е с кутия ZF и то 8HP, което се отразява много добре на возенето. Все пак няма как да върви колкото B8-цата ти, защото теглото убива всякаква динамика.

Оборудването е много добро, но... близо 70 бона за старото Q7... не ми се връзва.

Все пак всеки е господар на себе си и ако ти харесва, проверявай и се мятай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно цената е малко стряскаща, но сравнено с други аналогични екземпляри си е нормална. Явно по толкова си вървят. Питах за автомата, защото сегашната ми кола е с чип и с-троник и е 315 коня. Веднага след чипа се прееба автомата и за това . Мисля че зф са здрави обаче. 

Все пак цената е с ДДС, което малко смекчава нещат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро пуснаха една А8L във форума 2011 3.0ди Ако се колебаеш между Q7 и А8.според ме си струва да се загледа.

аз щях да вземам Q5 и накрая харесах А6 :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...