Jump to content

Грешка с ръчна спирачка


Yordanov_86

Recommended Posts

Здравейте колеги днес ми излезна грешка моля за помощ.

Дръпнах ръчната и ми излезна грешка,цял ден карам със този сигнал.

 Колата е Audi A6 3,0 2006 автоматик.

IMAG2653.jpg

Редактирано от Yordanov_86
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочетете си грешката и ще стане ясно какво е. И при мен беше на ESP и ръчна и трябваше да сменя ABS module, грешката беше brake pressure sensor implausible signal.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или проблем с дебитомера, куплунга му или ел. инсталацията до него ако имаш грешка 16486 в контролера на двигателя. Провери си грешките първо в двигателя и ABS-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше изгорял мофула за ЕСПто зад скоростния лост. Без да ни кажеш каква грешка набива трудно ще ти помогнем. В най-добрия случай са кабели.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги ходия на диагноатика и ми казаха че е моторчето на задно дясно колело.

Въпроса е следния понеже има 2 вида със 6 и с 12 зъба, дали е възможно да се свали моторчето и докато купя друго да карам без него. Колата е А6 2006 225 кс седан автомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги,

Трябва да сменя модула на АБСа но не мога да намеря с буквата L дали няма да стане с друга буква задължително ли трябва да бъде със същата буква?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам, че трябва да е същата и е много важно да имаш точния кодинг от сегашния ти модул, за да го набиеш на "новия"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Баръш: има фирма във Варна, която за 250 лв ги оправя модулите. Пращаш твоя и ти го правят, ако няма точния втора ръка с твоята буква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И в София има човек който ги прави, ще дам кординати ако още не си го оправил.

Редактирано от fxa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не съм още. Притеснява ме след рециклирането колко време ще издържи. То и втора ръка не е гаранция. Може ли да ми дадете координатите на човека от София и на този от Варна?

Благодаря,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Малко ъп на темата днес и на мен мк изрева същата индикация за проблем в ръчната спирачка Parking Brake malfunction а при мен реално ръчната си бачка. Също така имам и датчик на Абс на предно дясно колело  за смяна възможно ли е да е от него ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И до ден днешен продължава да свети отвреме на време НО сега индикацията се промени когато съм на място не сигнализира , а когато тръгна и вдигна над 10км/ч веднага светва прилагам видео. А диагностиката казва 005715 - Please chek DTC memory or ABS controller P1653-002 Lower limit exceeded. Записва я също и в engine освен в abs . Абс са работи педала рита* . Също така  00493 ESP Sensor Unit g419 002 lower limit exceeded. Есп то не спира да свети .

 

Редактирано от Germanecaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...