Jump to content

Проверка по ВИН номер


Recommended Posts

Здравейте колеги, харесал съм една колица и знам, че имаше някой колега от форума, който правеше проверки по рама. Не мога да открия обаче по темите кой точно беше. Може ли да ме насочите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нов внос. Четири години тука е карана. Преди това е от Швейцария. Утре мисля да я видя на живо и да запиша номера, ако избщо ме грабне де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да я видим и ние ,някой колега може да има инфо за колата.Колегата извади ли ти история по вина?

Редактирано от flober9106
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще ходя да я гледам и ще го взема. Неща да я поствам, че ще се почнат едни мнения, едни чудеса, дето като нищо ще ме откажат :D

Базикам се, разбира се. Ето я колата:

https://www.cars.bg/offer/c2051729

Не съм супер надъхан, понеже не съм карал печка до сега, а тука знам какви цифри могат да са разходите по нея. Тъпото е, че човека си я кара и трябва, ако ми хареса другото, задължително да ходя сутрин, преди да излиза за работа, за да чуя веригите, дали тракат. Ама първо да я провериме какво ще изскочи по рамата, пък после ще го мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колата ми харесва доста честно казано. Тествай, проверявай и както казват - ако я усетиш като твоята - взимай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, само не виждам пера на волана, мамицата му, а ми се иска да има, ако ще карам автомат. Аз мислех, че всички автоматици имат, или се предлага допълнително?

Някакви жокери относно автоматика? Ясно е, че ще ходи при Цецо да я гледат, ама не е лошо още при първия оглед да усетя нещата, да не се набутвам за сервизи, ако не е ок :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доплълнителна екстра са перата.

Добавянето им е елементарно като процедура,но ще трябва да смениш волана заедно с копчетата.

Автоматика най-вероятно е S tronic с малък шанс да е Tiptronic.

И 2-та варианта са добри ако колата е поддържана, важното е, че не е Multitronic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, нещата са ясни. Единствено с автоматика незнам какво да очаквам и за какво да се ослушвам. Ясно е, че трябва да сменя плавно, без ритници и т.н. Разбрах, че на леко каране не трябва да има вибрации и тресене. Някой, ако се сеща друго да споделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...