Jump to content

Мнение за доверени сервизи на Булинс?


Recommended Posts

Ще вкарвам колата за боя на задна броня в доверен сервиз на Булинс. Някой да ми препоръча конкретен? За сега съм се насочил към Автокомплекс Маями. Но ми е интересно някои има ли конкретни наблюдения към някои от доверените им сервизи? Ще приложа и снимка на списъка. Кодът на полицата ми е 302.

03b4d98f31b6c038d4962f44e6edc776.jpg809bccf07c1e4207116d90024a5c4359.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега, спря ли се на някой сервиз и имаш ли вече отзиви?

На мен също ми предстои боя на няколко елемента в доверен на БулИнс и тъй като отдавна не съм имал щети, също се чудя в кой?

Приятел има познат бояджия в Дженероус на България, но реално нямам отзиви от там, а само препоръка...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я правя в Би енд Ди в мрамор. 2ма мои приятели им видях колите след боя от там, много добре. Дори единия е страшен педант, колата му е на феста в експото 2 години подред. Така че мога да му се доверя. Тая седмица я вкарвам там, взех си и възлагателното писмо, така че ще пиша като имам краен резултат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега!

Аз съм го планувал за Юни или Юли и още не съм си взел писмата, така че отзивите ти ще са ми от полза.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

2 седмици и половина ми стоя колата рам. Първият път не бяха уцелили цвета и беше ужас. Та така, за една боя на задна броня 2 седмици, ама може и аз да съм бил карък. Като качество на пръскане - много добре е боядисана.

Ако не ме бяха забавили толкова, щях да съм доволен. Ама съм 50/50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да дам и аз feedback:

След препоръка на познат, се спрях на А+ Експерт - 5 елемента за 5 работни дни, разлика в цвета няма никаква. Доволен съм и препоръчвам.

Освен с БулИнс, работят и много други застрахователни компании.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Колеги, къде го намирате този код? 

 

На мен също ми предстои да я нося на сервиз, да пръв път имам каско и нещо не мога да се оправя още 🤨

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...