Jump to content

Прокапа рейката


TomcatF14

Recommended Posts

Момчета, рейката прокапа. Каквото налея - тече. Карал съм я с оригналната течност от VW по спецификация.

Моля ви за съвети какво да правя от тук натам.

Къде мога да я рециклирам и г/д колко ще струва удоволствието...

 

 

4C484B07-F935-4815-9937-687323E53D62.jpeg

58CB898A-CA16-494F-8F15-7E60DAAFFCC9.jpeg

Редактирано от TomcatF14
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Въпроса е къде за тези пари? Звънях по разни сервизи в София занимаващи се с подобна дейност. Цените варират от 140 (само рециклаж без сваляне/качване) и 380 с качване/сваляне...

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На такава цена ми я правиха на Орион зад Макдоналдс.Иван мисля се казваше собственика на сервиза.Сваляне качване рециклиране течност и два маншона 250лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега когато прокапе рейка означава цялостно износване. Не само краен семеринг с тефлонов пръстен. Обикновено прокапва от лявата страна, там са по-големи луфтовете на нашите стари коли. Тарикатите които правят уж рециклаж това няма да ти го кажат. Ще гледат да ти вземат парите и да изкараш 6-7 месеца още, с надеждата да не се върнеш при тях пак защото уж дават гаранция от 1 година. Повярвай ми на третото сваляне на рейката и качване ми забравиха да сложат семеринга и масло за 20 лева изтече на земята. Това не беше на сегашната ми кола, друга марка беше но принципа е един и същ на рейките. Мисли за рейка втора ръка която при голям късмет ще изкара 2-3 години, при мен изкара 1.5 или за нова която е доста скъпа.

Грешка, прокапва от дясната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рециклирах рейка преди месец. Понеже в моя град никой не ги прави, само ми я свалиха в един сервиз, изпратиха я в Пловдив и след ден беше готова. 250лв беше рециклирането, 80лв за монтаж и демонтаж на рейката.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...