Jump to content

Тропане в предницата на A6 C4


Recommended Posts

  Здравейте колеги,

  Днес за втори път смених тампони на магарето на А6 C4 Авант.Тоя път сложихме Кортеко.Старите(Febi) не бяха скъсани,но бяха много меки.Все още не усещам задоволителен резултат.Имам един тампон на макферсона ,който май е за смяна.Утре ще взема и двата.Искам да питам 1.За луфт и потропване да сменя само тампона,нали?За да не се вкарвам във филми с лагера за който трябва да вадя макферсона...2.Ако взема само тампона(без металната част) за смяната ми трябва ли преса или нещо по-специфично..?

  Всичко друго ми е здраво и се надявам с тия тампони да спрат оплакванията ми.

  И още нещо.Понеже ще сменям и задни амортесьори-в горния край имаше ли някакви тампони,за да се подготвя с тях?

Редактирано от камен каменов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм се.Това,което е само тампон се оказва че е за отзад.А за отпред си го дават цял с металната чинийка.Незнам има ли опция да е само тампона и за отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе тампоните се сменят лесно - отгоре. 

За лагера не помня, май и той моцеше отгоре. Но не ти торпа от лагерите или тампоните на пружината.

 

Отзад, ако е клекнала може да сложиш подложки като разглобяваш макферсона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених отпред само тампоните.Има невероятен ефект.Утре мислех да сменя задните амортисьори,но нямаше налични техните тампони.Когато са за смяна клопат ли или какво се случва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно за различно тропане става дума - при мен нямаше разлика като смених тампоните. Но не беше някакво силно тропане. 

Не бях сменил само тампони на магарето и мислех, че е оттам.  Обаче ти си ги сменил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменям тампони на магаре за втори път.И като че още като нови седят меки.

А относно тампона на задния макферсон-да ги сменям ли и когато са за смяна какви са симптомите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...