Jump to content

Навигация Audi A3 - Sedan (MMI)


RipEr

Recommended Posts

Здравейте,

 

Скоро си купих Audi A3 - Sedan, 1,6 TDI (110 cv). Колага има копчето NAV (навигация) и също така GPS. Единственото нещо, което няма е картите и самия софтуер за навигацията. На дисплея излиза, че навигацията не е инсталирана.

 

Естествено в Ауди България се обадих да попитам каква е би била сумата за цялостно монтиране на нови карти 2018 плюс инсталация и т.н. Отговорът беше: "от 1800 до 2200 лева", което доста като сума. Може ли някой да ми каже, дали има възможност софтуера и картите да се инсталират от някой, който разбира или сам да си го направя?

 

Извинявам се ако е имало друга такава тема, но в търсачката поне не открих това от което се нуждаех.

 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли линкване на Андроид / Епъл устройство с този екран и да си извадиш произволна навигация от телефона? Иначе оригиналните карти са си хубави сигурно, но едва ли се ъпдейтват често и сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/12/2018 at 18:26, kup0nq написа:

Няма ли линкване на Андроид / Епъл устройство с този екран и да си извадиш произволна навигация от телефона? Иначе оригиналните карти са си хубави сигурно, но едва ли се ъпдейтват често и сами.

 

Бях чел, че има такава опция, но в интернет излизат статии и наръчници само чрез определен модул. Иначе MMI радиото няма опция за изтегляне или включване на "Mirroring" за дисплея на самия телефон.

 

 

Цитат

В тези коли има две опции - MIB High или MIB low

Ако си MIB Low (съдейки по цената която ауди за обявили) то за момента само там може да стане.

 

А как да разбера какъв вид е? И ако може били ми казал, какво точно означава това съкращение?

 

Поздрави,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, RipEr написа:

Иначе MMI радиото няма опция за изтегляне или включване на "Mirroring" за дисплея на самия телефон.

Фабрично няма, но може да се направи, може дори да стане безжично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

А може ли да представиш този начин, ако си запознат или да ме насочиш към някоя тема или туториал, който да посочва начина за инсталиране, нагласяне и т.н.?

 

Благодаря предварително.

 

Поздрави!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте,

имам същият казус: копче NAV и надпис на дисплея, че навигацията не е инсталирана.

 

Как да разбера какъв модел ми е MMI-а? От ВИН-а може ли или през самата медия?

този mirroring как се активира? чрез него мога ли да изкарам карта от телефона на екрана?

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модела ти е MMI Radio.

Дай снимка на устройството в жабката и ще ти кажа с точност.

Слот за 1 или 2 карти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...