Jump to content

Реставриране на копчета по интериора


marto-shorto

Recommended Posts

Здравейте, 

Търся стикерчета със символи на копчетата. Не става въпрос за изцяло покриване на бутона , а само символчето. Идеята ми е да се изтрие до бяло, да се лепне , отгоре да се напръска и след това символа да се отстрани.

Ако някой е виждал да се продават, нека сподели :) . Или ако е възможно да се изработят някъде??

Поздрави!

Редактирано от marto-shorto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става добре, след време от температурата в купето се разлепват и става грозно. Най-добре е да свалиш само панела с въпросните копчета и да го изпратиш на @to4k0 (има си тема в раздела "Продава други/услуги"). Реставрира ги перфектно, на добра цена и стават неразличими от оригиналните. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознат съм с работата на колегата, наистина елементите изглеждат страхотно.

Но бих искал сам да пробвам, имам доста неща за правене и ограничен бюджет.. а въпросните лепенки не са от тези които покриват изцяло и след време стават балончета. Търся от тези:25442806_918610524960647_58194086657797025358462_918610478293985_834421846608395

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравей аз продавам стикери за професионално реставриране, където се сваля бутона и покритието, лепи се стикера и се боядисва, след като изсъхне се отлепят стикерите и е готово 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...