Jump to content

Recommended Posts

Колеги на кое дино в София да ходя да си мерна колицата? Ремапвана е в Проспийд от предния собственик, но там ми обясниха, че диното им не можело да мери автоматик и за това не е мерена :) По техни думи ставала 285-295 коня, но аз бих си я замерил да видя точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колко да ме отчае. Вече дадох биноклите на няколко колици по около 250 коня ( Focus ST, Меганче RS и едно А6 4g 3.0TDI) и то наистина фрапантно им бегам, така, че може би в Проспийд са я направили наистина около 295, както твърдят :D 

Иначе щом в Хеда мери не оптимистично, значи да кажем е реално. А и ми е на 5 минути. Имаш ли идея колко струва да я мернат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎14‎.‎06‎.‎2018 at 10:39 PM, nichirenshu said:

Да не ревеш след тяхното замерване, ходи по добре в овердрайв.

Е кво да рева, квото такова. Пари не съм давал аз, така съм я купил. Определено върви доста, но почнах да и свиквам, и вече не е уау, като в началото :D. Щом тоя пича с Форда спре да пита колко коня е и каза, че ST-то е 250 коня, значи горе долу е станало това, което ми казват в Проспийд ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
На 23.08.2018 г. at 17:03, kosio85 написа:

Не съм се занимавал още, но ако реша, ще отида в Хеед. И без това ми е на 5 минути от нас ;) 

Премери ли го тоя туч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не съм се занимавал. Замислих се, че и да го мера, повече няма да тръгне :D По-добре за тия пари едно спортно филтърче на следващата смяна. Гледам има на Pipercross за 105 кинта ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то няма кой знае каква разлика наистина. Може би респонса на газта малко се подобрява. Аз такава разлика съм намирал, след смяна на стандартния със спортен. Ама имайки в предвид, че сега сложих оригинален хартиен на Ауди и е 57 лв, тоя за 105 лв само го мия и айде пак в играта :) 

А ти панелен или конус си сложил, защото аз говоря за панелен за в кутията? С него на Б6-цата нямах промяна и в звука даже :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...