Jump to content

A4 B8 1.8TFSI мнения за обява


Recommended Posts

Здравейте. Обмислям покупката на 2-ра колица (пак комбе) насочих се към А4-ка радва ме на външен вид. Ходих да огледам тази машинка

https://m.mobile.bg/details/11525454494275899 

И на външен вид ми хареса. Взех и вин-а но така и не успях да изкарам някаква история.  Иначе има документи с печати от сервизи до 160к. км. но колко са реални незнам. 

Моля за мнения и ако някой може да провери вина ще съм благодарен

WAUZZZ8KX9A012684

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем при всички 1.8 ли го има? Четох няколко теми и мненията са различни. Едни твърдят че не гори а други че доливат литар на 1000 км. 

То всеки мотор си има свои болежки. Насочих се към бензин понеже само дизели съм карал и все още карам. Нещо за историята ще може ли да кажете? Поразни сайтове похарчих 50-на лева. но нищо със сервизната историята, излиза инфо за екстрите които ги видях като отидох на оглед :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го при всички преди 2012-3. На много коли е остранен вече. 

 

Ако си лаик може да се наиграеш, затова се информирай първо за проблема, после за историята на потенциални возила :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гори масло, не става за газ, не върви много . За мен не си струва. Иначе на вид е добре. Ако караш малко може и да е опция, но за мен по 50 000 км. на година не е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-долу вдясно на "сервизната" - нещо са позабравили да сложат печат?! Това бъди сигурен е писано от джамбазите.

преди това 2014 е била на 133к - и това може да провериш, като се обадиш в представителството в Италия, намери го от печата. Дори и да има печат, джамбазите си ги правят без проблем.

От 2014 до сега 4 години - може да е навъртяла още 120 хиляди, може и 30к, но ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам такава 2009г е! Не върви като бегачка ,ама на мен ми е добре.Гори ми около 200-300мл.масло на 10.000км ,но и я карам на ГАЗ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи има такива дет не горят масло:hilezh:

За вървежа не очаквам чудеса. 

Колата ще е за жена ми, и няма да се кара на газ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една форумна такава, която се продава. На мн малко километри, със сервизна история, само че не е комби. Можеш да я погледнеш в обявите тук, аз много й се бях зачудил, но жената си харесва микрата :D 

 

Последния запис от книжката е оле мале, сменили маслата и на мултитроника и с-троника. Тая кола е на едни минимум 100 над написаните. Не си купувай ауди от автокъща за да не намразиш после марката.

Редактирано от alexxk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се възползвам от темата - какво мислите за тоя кош - https://m.mobile.bg/details/11523617980718776 ,  звъннах да поразпитам - малко преди изкупуването е бил правен ремонт - били сменени ангренажна верига и банан, и не горяла масло. Има ли верига тая кола, или чичака ме пързаля. Търся нещо дето ще се кара по макс 10000 на година, задължително автомат.

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има верига, да.

 

Иначе е страшен базеняк. С черно-бяла навигация и седалки от УАЗка. :hilezh:

А тоя автомат трябва да е и мултитроник, което не е еквивалента на надеждност...

 

Не бих дал 16к лева за такова нещо. Най-малкото заради седалките.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше с механична кутия.Че с тоя мултитроник трябва да имаш едно наум.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за мнението! Последните няколко месеца минах през Б7, А3 спортбек, Б8 - и съм тотално отчаян от Ауди. А3 ми се струва прекалено малка, макар и да е за жена ми, А4 все някакви драми - я мултитроник, я валове, я дпф, я масларка, я смотани седалки (тука изключвам големите дизели и бензинки, че ще се кара само в града). Не го вярвам просто, но нещата отиват лека полека към друга марка май :(

 

П.П Мултито на Б8 не е ли по-надеждно от това на Б7, на бензинова кола на малко километри с не-голям въртящ момент не би ли трябвало да е запазен. Също може ли по някакъв начин с някакъв оглед да се установи дали има разход на масло?

Редактирано от mhi406vt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш поискай от джамбазите итал.номер на колата (таргата),може да опитаме да проверим кога е била последно на преглед и на какви км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако слушаш всеки какво ти говори без кола ще си останеш.Малко по смело важно е на теб дали ти допада , винаги нещо някога ще се счупи, не може да се гъдае, здраве да е пари се изкарват.Съгласен съм че трябва да имаш някаква сума настрана за евентоален ремонт , но това важи за всички марки.Ако искаш кола с гаранция само нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелов, Спортбек+DSG, обема на купето не мисля, че има разлика с B7.

Икономичен "безпроблемен" градски и не само автомобил.

 

Редактирано от Iven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...