Jump to content

Как да разбера дали е ремапвана колата? А4 2006г 3.0тди


dooms_day

Recommended Posts

Здравейте колеги. От скоро имам а4 2006г 3.0 tdi. Момчето, което продаде колата ми каза, че е 270коня защото е ремапвана. Как мога да разбера така ли е наистина? Знам, че варианта е дино стенд...ако има друг начин? Аз така или иначе искам да я ремапна...ала ако се окаже вече мапната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигне ли 280км/ч ти си човека.

Отделно трябва да понавървява от старт,виж колко показва дебитомера като стойност грама в секунда и ще покаже 99% колко е на колела колата и ще стане ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от колегите има как да разбере? Не ми се дават пари за дино стенд. А ако не е ремапвана ще я мапна така или иначе. Поне да разбера по някакъв начин преди да съм дал пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбираш се с някой мапер, отиваш да я чипираш(нали ако няма ще сложиш). Логично преди да пише/качва каквото и да е, ще я замери на диното и то ще си покаже дали има или няма. Ако няма е ясно...слагате. Ако има си плащаш за диното около 100тина лв мисля е и си доволен и с разпечатка за мощност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачете я на вага и вижте налягането и горивото и ще стане ясно има ли ремап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи я на вагком и гледай на първия канал третата колонка, ако покаже над 63мг циклова порция на пълна газ, значи е ремапвана. Сток турбото е 2350мбар, високо в планината може да е 2250-2300мбар искано и давано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от твоето написаното разбирам, че искаш без пари да разбереш дали колата е бутана. Не пишеш от кой град си, за да се ориентираме. Има сервизи, които за 20лв ще ти прочетат всичко, което те интересува от компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама дали ще могат да му отговорят на въпроса не е ясно, а дали може да им вярва още по-малко.

 

Мисълта ми е, че трябва да иде при някой, който е наясно в детайли.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от София съм. Не ми се дават за дино стенд. Ала ако трябва ще се запиша за ремап и поне ще разбера със сигурност. Ако е мапвана поне дино стенда ще съм платил така или иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгваш да слагаш чип , пък не ти се дават пари за дино стенд...където поне ще видиш, ако има чип..що за стока е тоя чип. Един дино стенд е 100лв...ако от там се тъни...не ми се мисли за поддръжката на тоя 3.0тди...иначе всички са големи пред кафето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...