Jump to content

RS6 C6 vs S6 C7 избор на резачка


Recommended Posts

  • Отговори 156
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

On 11/26/2020 at 3:40 PM, SPiTFiRE_ said:

А газ няма ли да се слага?! :D

Честито, брутална е!

 

Гори около 20/100 на бая мачкане, вярвам ако се нормализиран карането на комфорт градско 16/17/100 си реален разход...общо взето и без газ ше мине 😂

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат със RS6 закупена от Порше (може би първата RS6 в Пловдив).Лично пред мен направи 14/100 градско по табло,но караше бавно,спазвайки всички ограничения в Пловдив.Но при покупка на такава кола разход не се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/3/2020 at 7:32 PM, Spunky said:

опа честито, по-яка кола е от актуалната! Само тия джанси нещо са ми трън в очите...

на външен вид новата е гръм, вътре ми е прекалено “дигитална”, преди няколко дена си мерих с racebox-a 0-100 кротко и до мене спира новото, вика “пичага, да ги тестваме”....колата пълен сток, обърнах му огледалата няколко пъти и се отказа, после правихме малко мохабет, разгледах я.....колата е яко орязана, тия евро норми са и ебали майката, без генерация звучи смешно, без софт върви по-слабо от стоково c7, добавяме че е и по-тежка и картинката е пълна....е63 и м5 и подават биноклите във всички дисциплини, сА напоследък гледам че бая лесно с даунпайп, генерация и софт стига 800кс та ше поживеем ше видим

 

 

пс: джантите на снимка не изглеждат толкова добре колкото на живо, vossen-a е топ 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите RS6 & RS7 са брутални на външен вид, добре, че сложиха на RS6-тицата фаровете от RS7, а не си остана с тези от А6 :).

Вътре не са нищо особено, но интериора пак е по-хубав от този на М5-тицата в пъти.

Раздават им бинокли защото навсякъде ги сравняват с Competition и 63S и въпреки това бих ги избрал пред М5-тицата и Е-класата без да се замислям.

Пича от carwow често прави драгове и знае, че M5 Competition и 63S бият, но си купи RS6 да си кара ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, fifipaldi said:

Новите RS6 & RS7 са брутални на външен вид, добре, че сложиха на RS6-тицата фаровете от RS7, а не си остана с тези от А6 :).

Вътре не са нищо особено, но интериора пак е по-хубав от този на М5-тицата в пъти.

Раздават им бинокли защото навсякъде ги сравняват с Competition и 63S и въпреки това бих ги избрал пред М5-тицата и Е-класата без да се замислям.

Пича от carwow често прави драгове и знае, че M5 Competition и 63S бият, но си купи RS6 да си кара ;).

Купи си Джимни да си кара, RS-а е long term review car. Което не го прави по-малко хубав, разбира се.😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мислех, но като му гледах клипа за RS-ката каза, че я е спекнал от - до, включително и зеления цвят със светлия интериор, но и така да е пак ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питай чист бартер за рс4 б7 дали искат, ше му напълним и багажника с рикия

 

 

 

 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...