Jump to content

Фолио / Стъкла / Audi A4 (B6) и (B7) / Avant


MAPTO7007

Recommended Posts

Дойде време да сложа малко фолио на колата.

Говорим за хубаво автомобилно фолио с УВ филтър,слой против надраскване и прочие.

Марки нещо от типа Лумар,3М или Глобал.

 

Ако не затруднявам колегите от въпросния раздел,които подчертавам,карат въпросния модел но АВАНТ, да пуснат по 2-3-4 снимки на автомобилите си как изглеждат на слънце или на сумрак и да опишат с какво фолио и в какъв % е затъмнението,да си направя съответните изводи.

Клипове също се приемат.

 

Аз съм се спрял на:
Предни: 50%
Задни: 35% или евентуално 20% но не по тъмно,даже по скоро там е дилемата ми за задните и задния прозорец.

 

Мерси предварително на всички отзовали се и публикували свойте предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглежда моята с фолио на 4г.но съм забравил каква беше марката на самото фолио има UV филтър и 10г. гаранция .Направиха я за около 2ч.

received_2107762369482829.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MAPTO7007 Внимавай с това 50% на предните, за да не искат да те поздравят униформените.

На Б6-цата сложих 70% на предните и съвсем малко си личеше. Сега смятам да сложа такова и на предните на олроуда, че не са фабрично tinted, както бяха на А4-ката.

Относно марка .. бих заложил на Лумар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета за униформените.

На (В6)-цата нямаш ли снимка,отзад с колко е била затъмнена,щом отпред си бил със 50%?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 20/30% на задното стъкло да сложиш, вечерта видимостта през него е малка. Ако не си свикнал да паркираш само по страничните огледала е проблем.

5% е класиката за всичко без предни врати и челно стъкло. Нагледно ... https://tintcom.com/bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно.

Идеята е да се получи нещо такова,не по тъмно или по светло,макар,че на клипа е едно,наживо съвсем друго.

Зависи и от интериора на колата вътре.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте някъде по София където да ги правят качествено с хубаво фолио и разбирасе цени ако знаете

П.с. гледал съм ги по гоогле но не знам като работа как се справят.

Sent from my GM 5 Plus using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за направени вече автомобили,как,с колко % и прочие ... не е с цел къде се правят,кой ги прави и прочие.

 

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мартоооо, направи малко реклама де!!! Кажи къде можем да си затъмним стъклата на автомобилите с добро фолио и качествена работа!? :lupe:

Редактирано от rafeelo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...