Jump to content

Радар-детектори срещу триногите камери, какви, откъде и на каква цена?


Recommended Posts

  • Отговори 91
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ама много дигнали глобите, познат за 135км/ч по околовръстното, сниман с тринога около мотел Симона 600лв и пред Арена Запад с 95км/ч  350лв.

Добре е, 2 снимки илядарка.:magic:

Мен с рендето нямат шанс....:hilezh:

Редактирано от Malkata bulka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е тегаво, мисля да слагам тапи за триподи но още не знам къде??? По темата никой не пише, само лаконични мнения, а има конкретни въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, yavor20v написа:

Много е тегаво, мисля да слагам тапи за триподи но още не знам къде??? По темата никой не пише, само лаконични мнения, а има конкретни въпроси.

Аз също чакам отговор,но никой нищо не пише.

 

На 9.02.2020 г. at 22:54, Harcka написа:

@quаttro Писах на лично съобщение@quаttro 

Аз също писах ,но отговор нямам още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми дадоха една много свежа идея по тоя въпрос. Естествено няма как да я плясна тука.... но има доста резон в цялата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.02.2020 г. at 21:58, yavor20v написа:

Много е тегаво, мисля да слагам тапи за триподи но още не знам къде??? По темата никой не пише, само лаконични мнения, а има конкретни въпроси.

 

E питай ме у вайбъра ве :lol:

Мисля че ти разказвах още миналата година, когато се срещнах с тоя пич - вносителя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най евтино ще е да се монтира една системка за чистене на стъкла на номера ама вместо вода да пръска разредена кал.

:)

И да те спрат не моат те глобат щот си е ситема за чистене на номер/фарове..ама влезла кал у водата, ти отде да знаеш?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно попаднах на човек, който слага такива системи.
Преди каза, че е работил с някакви полска, от която имало много рекламации за дефектирали сензори.
Сега слага американска такава, която има 2 сензора в посока. Всеки сензор лови на 360 градуса - съответно ми обясни, че живот и здраве, когато вкарат камерите на средна скорост, сензорите ги хващат и нагоре и няма да работят и те, след софтуерен ъпдейт на устройството.

Системата работи САМО за лазерни камери. Имало към 15-20 монтирани коли от него вече, включително и 2-3ма собственици на известни сервизи в София са с такива, цитира ми ги ама не мисля, че е редно тук да казвам.

Правени са тестове с техни полицай, със скорости от 40 над ограничението до 270км/ч. И наблюдавайки триногата откъм полицейската гледна точка, при нормални обстоятелства, на нея светва червено при превишена скорост и съответно момент на снимка . Минавайки с анти-радарната система, нищо не светвало - остава си зелено кръстче, хиксче или както се изрази.

Като цена... обяви ми 1700лв. за системата с 2 предни сензора(за България не било нужно за триногите отзад). Същите техни полицаи обяснили, че вече не залагат и няма да залагат триногите никога в гръб, тъй като се получавал бъг, когато трябвало да снима отзад, заради минаващите коли. Дефакто ми каза, че сензори отзад са безполезни за България.
Но при желание на клиента, цената за 2сензора отпред + 2 отзад + системата = 2000лв.
Имало копчета скрити за изключване, заглушаване на звука за предупреждения, може само като парктроник да работи и тн.

Скоро мисля да атакувам аз... че не се издържа... получих снимка от место с ограничение 80, където ако карам с ограничението ще ме смачкат тировете... е нЕма да стане.
Ако някой има интерес... ще го свържа с момчето, звучеше сякаш наистина знае какво говори


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми е ясно какво радар детектор може да направи срещу системи които измерват средната скорост за определен участък. Например снимат те с камера, след още 5 км те снимат с втора камера и ти изчисляват следната скорост по изминалото време между двете снимки. В цялата игра изобщо не участва радар (или лидар), така че няма какво да се детектира.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moжи би ако камерите ползват лазер/и иначе шнур и айде земи тоя бонус.

 

@krassi_110 Ще е полезно да споделиш модела на въпросните лидари.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moжи би ако камерите ползват лазер/и иначе шнур и айде земи тоя бонус.
 
[mention=49675]krassi_110[/mention] Ще е полезно да споделиш модела на въпросните лидари.
 
 

Точно така, камерите за средна скорост ползват лазери, съответно нито те снима на първата, нито на втората.

Щи питам за конкретната марка, единствено разбрах че са американски, а не украински, полски и т.н.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, fifipaldi said:

На тези какво им е?

Бяха ли обсъждани в темата, пише, че покривали камерите "измерващо скоростта на участък"?

 

Не са от ибей ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 
[mention=49675]krassi_110[/mention] Ще е полезно да споделиш модела на въпросните лидари.
 
 

Значи моделът е Blinder


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , ти използваш ли  и  ако да може ми кажеш малко инфо  относно  машинката.

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, един колега ми разказва как ги разминал на тангентата, след което ония го настигнали и му пуснали клипчето... хубавото е, че можело да се трие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...