Jump to content

a8 d3 255 45 19 фланци?


Тони1

Recommended Posts

Някой ако е правил това упражнение ,на този размер гуми какъв би бил максималния размер фланци отпред и отзад,че на 255 40 не ми харесва возията и искам да кача на 45 тъй като имам оферта за такива гувми,а вече съм поръчал 10мм отпред и 20мм отзад?

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук  има ширината на различните джанти които са се предлагали за A8 D3.

Aко 20-те които са 9J са със същия офсет като 19-те s 10mm фланци не би трябвало да имаш драми вече с 20mm е малко по въпрос ... Освен да са ти по изнесени навън джантите друга идея има ли да слагаш фланци ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталога има доста интересна информация,фланците заради това,че джантите толкова свити в тези калници са отвратително грозни,второ заради разликата в управлението.Вчера мерих на един познат с гуми като тези,които мисля да слагам и на моята в най прибрана позиция,задните остават грубо 30мм до ръба на веждата ,т.е. с фланци 20 мм не би трябвало да изкачат гумите извън калнците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надали ще имаш проблем

аз съм с ЕТ45 и 20мм фланци на 275 35 20, а зимните са ми 255 40 19 и пак съм с 20 мм фланци

няма триене и опиране, не пребоядисвам врати

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между 275 35 20 и 255 45 19 разлика от 12 мм в диаметър което е 6 мм в радиус ... което едва ли било драма. То гуми в един и същи размер, но от различни производители имат такива разлики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...