Jump to content

Мнение за tt rs 2012 - 2014 година.


STEFAN8898

Recommended Posts

Мисля да си взема едно такова - ттрс - 340 - 360 коня за фън, някой ако е карал да сподели - проблеми, какво да се гледа, болежки по - специфични и дефекти, мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

TT RS в България надали има.Но има RS3/8PA/,като мотора е същия като при 8J купето.

Автора на темата ако разреши,да я разширим и с питане за TTS/8J/.Защото същият мотор се вгражда и при други спортни модели на ВАГ груп.Благодаря!

И едно линкче-untitled - TT RS w 2500cc 5 cylinder TFSI.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Петака от моторната серия ЕА855 CEPA/CEPB е много добър.Отделно има голям диапазон на ъпгрейдване.

ТТ 8J се предлага и с ръчна кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
On 7/22/2018 at 8:30 AM, STEFAN8898 said:

Мисля да си взема едно такова - ттрс - 340 - 360 коня за фън, някой ако е карал да сподели - проблеми, какво да се гледа, болежки по - специфични и дефекти, мерси.

Няма драми с мотора.

Хубаво върви, добре спира. Яде доста спирачки (моето бившо поне ядеше) но ти си писал, че е за фън, което означава, че ще го изкарваш 2-пъти в седмицата.

Бърз и красив автомобил (стига да не си 2 метра и над 100 кг).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз мога да споделя личен опит от тест драйв понеже обмислях покупката на ТТ RS 2012 6 скорости в САЩ и я тествах. На хартия колата би трябвало да върви повече от моето 2015 S4 6 скорости, но като се качих ми се стори точно обратното. Впредвид и цените на ТТ РС заради манията около този 5 цилиндров мотор се отказах освен ако не ми изпадне много изгодно но за каране не съм впечатлен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , на s4 от тия години можеш да навиеш до към 550 коня на мотора с лънч контрол и 4-4.2  0-100 и над 300 топ спийд и  да се чувстваш комфортно вътре , и да се гавриш с много от бегачките по пътя , ще има и правеняци дето ще им гледаш задния номер . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...