Jump to content

niki_v

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Колата започна да прави проблем със паленето.... Ауди А4 Б6, 1,9ТДИ- 131К

Та проблема е следния:

На моменти ключа започна да губи обучението и не иска да отключи колата от бутоните, но след обучение се оправя за известно време. Наскоро обаче отказа да стартира и двигателя, като успях да запаля чак на 4 опит. Давам на контакт, таблото светва, но до там. Имам съмнение, че може да е от ампулата или платката на самия ключ или зацапан клеморед, но това са само предположения. То е ясно, че ще се ходи на ключар... Та в тази насока ако може да ми препоръчате някой такъв или ако има тук във форума ще съм благодарен..

За съжаление нямам ВАГ КОМ и не познавам никой с такъв за да имам повече информация за грешка, а такава би трябвало да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20.

Сега взимам колата от майсторите на горубляне /авто ключарите/ и ми разправят, че не било от ключа, а от стартера.......Възможно ли е това?  При положение, че не ми го прави с другия ключ изобщо. А грешка която изписва е, че ключа не може да се върже с имобилайзера на моменти. Защото един път зацепи, а друг път не иска да мъцне. Само светва таблото. Направо се вкарвам в някакво приключение. 

Давайте идеи, къде в София да я закарам да я погледнат и оправят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 10 часа, Niko Zombi написа:

Не е отказвал напълно, правеше...

 

Мерси за темата. Имам да черпя. Насочвам я към сервиза колата

Редактирано от niki_v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Незнам дали е точната тема където да питам но въпроса ми е следния. Имав ауди а4 2004г от един месец но е с един ключ, питането ми е имам стар ключ от пасат б5 предната ми кола може ли този ключ да се програмира или.обучи за аудито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...