Jump to content

Active sound exhaust system


StanTanev

Recommended Posts

Колеги, от извесно време се замислям да слагам Active sound system , при битурбото знам че е фабрично , но при 245 е опция която няма. Из немските форуми и в Youtube виждам че може да се монтира , въпросът ми е дали в Бг има сервиз / магазин от който мога да купя и монтирам ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Купуването става знаеш от къде, монтажа е елементарен, две гърнета крайни, кабел и модул. По хиляда лева плюс са комплекта, и аз се чудя тука на плажа от вчера дали да не направя необмислена покупка и да сложа хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Доста добър резултат се получава. Обмислях генерация но няма смисъл за дизел , това е по удачно . Мисля че в Бг за сега няма сервиз който го предлага и монтира.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да ти го предложи, трябва да си купиш втора ръка или всичко ново ама ще е към 20к сигурно. Иначе монтажа е нулев проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Намерих един сервиз в София , това ми дадоха като оферта с монтаж, 

 

Цената на говорителите плюс монтажа е:
 
- с един говорител+монтаж 1500 евро
- с два говорителя+монтаж 2000 евро
Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a6-s6-a7-s7-4g-c7-abgasanlage-auspuff-klappen-original/900964095-223-1236?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Това е добър вариант, но на мен не ми се занимава щото ще трябва и броня от С6 , а за капак ще трябва да я мина през тюв и. .....зАеби. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, congo said:

Ако си го правиш сам ок.
Но иначе нали се сещаш че сервиза определя цените не клиента.

 

Едно крайно гърне се сменя, две заварки, колко пари да ти вземат? Сигурно някой форумен майстор може и хиляда лева да иска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта да определям цените на труда на хората. Ако има на кой да го продадеш тоя труд за две крайни гърнета ако можеш и пет хиляди вземи - само мога да ти кажа евала. Но като говорим за един час заварческа работа обаче, някак си има разни общоприети за нормални цени. В Порше е 80лв на час, ай стига :)

 

Иначе всеки може да си дава цени, както и всеки да избира най-доброто място да си прави нещата - пазар :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си един пълен комплект неща като този: https://www.ebay.com/itm/-/132704365209?nordt=true&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l10137 

 

И пиши едно лично да ти го сложат на нормална цена. Поне да ти стане оригинално и качествено. Тия като ги гледам сигурно слагат и афтърмаркет боклуци:

https://www.ebay.com/itm/Komplettset-Active-Sound-inkl-Sound-Booster-fur-Audi-A6-4G-2-0-TDI/232830582019?hash=item3635c8bd03%3Ag%3A9BMAAOSw2sZbOgsg&_sacat=0&_nkw=a6+4g+active+sound&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

https://www.ebay.com/itm/Komplettset-Active-Sound-inkl-Sound-Booster-fur-Audi-A6-A7-4G-ab-Mj-2015/232830579772?hash=item3635c8b43c%3Ag%3AKvQAAOSw8P9bOqcD&_sacat=0&_nkw=a6+4g+active+sound&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.active-sound.eu/en/audi/audi-a7/audi-a7-4g/complete-kit-active-sound-soundbooster-app-control-audi-a7-4g   , мисля от тук да го взема, цената е добра.Поне знам че от Германия идва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно гърне афтърмаркет китайче :) кое и хареса на цената ти си знаеш. Интересно ще пръцка половината система :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да допълня една интересна информация за системата. При коли с тази система челното стъкло е различно защото то играе роля на мембрана или по-точно преграда на звука. При колите оборудвани с хед ъп стъклото поддържа така да се каже Active Sound System.

На мен лично начинът, по-който звучи тази система не ми допада.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Битурбото звучи хич не лошо. Аз съм с такова, ако на някой от София му е интересно и не го е чувал, лесно можем да се видим.

Който кара S/RS сигурно се смее сега, но това е положението - всеки кара каквото има или е моднал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

дайте контакти от къде мога за 1000 лв. две гърнета за 3.0 тди да се купят, монтажа имам кой да го направи и настрои.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
On 9/23/2018 at 9:46 PM, johndaniels said:

дайте контакти от къде мога за 1000 лв. две гърнета за 3.0 тди да се купят, монтажа имам кой да го направи и настрои.

Благодаря

 

Направи ги евра и по-може да те огрее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...