Jump to content

Active sound exhaust system


StanTanev

Recommended Posts

On 2/21/2019 at 0:16 PM, Бако Мецан said:

Аз си купих от Ауди, но още не съм ги монтирал. Ще кача клип след като съм готов с монтажа.

Колко го взе и колко ще излезне монтажа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

 

999 Евро, монтажа още не знам колко ще излезе, другата седмица ще имам повече информация.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има Човек но в Добрич Който е Монтирал системата на Доста Автомобили,както Заводската така Афтърмаркет..!Извършва също Всички Ремонти на Последните Модели на Нивото на Актуалните - Рекламирани Сервизи в Момента на Марката.Ако някой го Интересува ще му дам контакти на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, Бако Мецан said:

 

999 Евро, монтажа още не знам колко ще излезе, другата седмица ще имам повече информация.

 Това цена с два говорителя ли е или един?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системата е доста добра за дизелаците, тъй като не се налага да се махат гърнета, дпф-и, катализатори и други, за да се докара доста сносен звук, чува се доста добре както отвън, така и в автомобила. 

Аз от няколко месеца съм с би-тди и е чук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова го коментирате тоя монтаж, две крайни гърнета с резонатори, един модул има и 2 метра кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя номер е за А4 авант 2008  и за някои А5 и гърнето е съвсем различно. Ще го заваряваш към съществуващото ли?

 

На 4g active sound-a изглежда така:

 

active.jpg

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, Hristov3 said:

 

 

От германското ауди ли ги взе?
 

От австрийското.

 

18 hours ago, N1995 said:

Тоя номер е за А4 авант 2008  и за някои А5 и гърнето е съвсем различно. Ще го заваряваш към съществуващото ли?

 

На 4g active sound-a изглежда така:

 

active.jpg

 

Аз имам А5. Реже се старото и това идва на неговото място.

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, N1995 said:

Да ама пишеш в 4G форума и бъркаш хората...

 

Никъде не съм написал, че е за 4G, коментираме системата като цяло, а и на автора на темата му трябва за А7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ви е самотно по вашите си раздели май май :D Сега трябва да сложа active sound за да не изтрият модраторите темата заради вас е всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, за всички които се интересуват, за 4G вчера проверих и кит няма, всичко се продава отделно и излиза някъде към 5000 лева, при 4G се сменя и средното гърне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не съм взел още, чакам някакъв интернет идиот да ми ги изпрати ако успее да се справи с вкарването им в кашон и транспорта им до DHL... моргаджийте във всяка държава са на дъното на хранителната верига. Иначе да, две гърнета с резонатори и модул. Кабела е със стандартни букси, ще ми го пуснат тук момчетата, не е няква драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И средното гърне се сменя. Ако искаш мога да ти дам списък с номера на всички части.

Редактирано от Бако Мецан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начииии батин, ще се караме! С тая А5-ца твойта обърка и мен. На A6 4G (в който форум сме) изобщо не се сменя никакво средно гърне - двете крайни само, модула и кабел. Тва е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, N1995 said:

Начииии батин, ще се караме! С тая А5-ца твойта обърка и мен. На A6 4G (в който форум сме) изобщо не се сменя никакво средно гърне - двете крайни само, модула и кабел. Тва е!

 

Тц, не. При мен са само крайните, при А6 и А7 ми казаха, че се сменя и средното. Изпратих ти на лично снимката която ми препратиха тия от Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам лично, на кой прати? И аз проверих и ми казаха, че са само крайните. При А6 само 2.0 тди трябва да се сменя :D ма то изобщо там не знам дали може да се насади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ти го изпратих, е сега пак го пуснах, виж дали имаш нещо. Не знам за какъв мотор са ми пуснали, сега е късно да им звъня, казах за 4G да ми пуснат и за А7 пита тук един колега на лично и за него ми пуснаха пак. И на двете коли се сменяше средно гърне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

788075440.gif?s=7584&k=161a97f188c7303b5

14G0071901B"Заглушител с Soundaktor за звукова система на двигателя

1.219,05 EUR
(Вкл. 19% ДДС).

Количество: 1 
Забележка: заглушител с Soundaktor за моторни soundsystemCNHA, CRTD, CRTE, CRTF, CSUD, CSUE, се използва едновременно позиция / -ен:; 2, 3; CTCB, CTCC, DDCA, DDCB DDDA, CZVE, czvf, CZVC, CZVD, CZVA, CZVB

24G0071902B"Близкият заглушител за звукова система на двигателя

391,23 EUR
(Вкл. 19% ДДС).

Количество: 1 
Забележка: център заглушител за MotorsoundsystemCNHA, CRTD, CRTE, CRTF, CSUD, CSUE, CTCB, CTCC, DDCA, DDCB DDDA, CZVE, czvf, CZVC, CZVD, CZVA, CZVB

34G0071953C»Панелен блок за звукова система на двигателя

215,45 EUR
(Вкл. 19% ДДС).

Единица: 1 
Забележка: блок за управление на звука на двигателя система; 6 цилиндъра; CRTD, CRTE, CRTF, CTCB, CTCC, CZVE, czvf, CZVC, CZVD, CZVA, CZVB

34G0071953B»Панелен блок за звукова система на двигателя

215,45 EUR
(Вкл. 19% ДДС).

Единица: 1 
Забележка: блок за управление на звука на двигателя система; 4 цилиндъра; CNHA, CSUD, CSUE, DDCA, D >> - 21.04.2017DDCB, DDDA

34G0071953E»Панелен блок за звукова система на двигателя

215,45 EUR
(Вкл. 19% ДДС).

Единица: 1 
Забележка: блок за управление на звука на двигателя система; 4 цилиндъра; CNHA, CSUD, CSUE, DDCA, D - 22/04/2017 >> DDCB DDDA

Това са частите нужни за ретрофита цените са от Ауди Германия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...