Jump to content

ИМЕНА НА УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФОРУМА!!!


Recommended Posts

Хей ГОСТ,  

откъде такъв ентусиазъм извади, да обобщаваш некви таблици :( с имена на некви лумпени от некъф Ауди клуб ??! :(  :(  

Да не ни кроиш шапка нещо , ей ?!  :unknown:   :irre:  :bia:

Нали ви казах че просто си намирам занимание. Нещо като хоби. Ако пък искате няма да потдържам темата. На мене ми е все едно. И как ще сте лумпени бре хора. Кой друг форум има такава организация по отношение на срещи и благотворителност???

Ми който си го е пуснал във форума, значи е съгласен да му се публикува

Е тогава ще напиша само на 30% от тукприсъстващите номерата. Няма смисъл. Пък и както каза някой да не би да си извадите по едно копие в жабката? #PEACE#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами аз примерно в жабката имам разпечатка от списъка за пътна помощ!!!

Аз така и не си направих...Кога ли ще изпищя някъде? :oops: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре напиши кой какъв модел кара.

За номерата: едва ли някой ще си държи тая таблица на дясната седалка и ще сравнява по улиците номерата?! Ще стане Ауди клуб България - СДВР !  :(  :)

това ми напомня на нещо 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и преди казах не ме познавате. Казвам се Иво. Потдържам тази тема затова защото ми е писнало вече от игри и от разните му там Чатове. Имам интернет в нас и се чудех за какво да го използвам. Регистриран съм и в други форуми ама там са над 500-700 човека. А тука ми харесва: 1-во защото се интересувам от автомобили и 2-ро че форумчето е малко и спретнато и всички се разбирате перфектно. Организацията ви е невероятна. От целия форум познавам само "gambini". Той ще се сети кой съм аз :supercool: . Та от него го знам тоя форум. А особено когато разбрах от него че сте направили бала на сираците направо се размазах. Та реших и аз да допринеса малко от малко за развитието на Форума.

П.С. Не карам Ауди но карам Опел Кадет, та все малко се вписвам в пейзажа на автомобилистите ;) .

ПОЗДРАВИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest случайно да беше заедно с Гамбини на бала на сираците на 19.05?И поздрави за усилията да систематизираш информацията за участниците във форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest случайно да беше заедно с Гамбини на бала на сираците на 19.05?И поздрави за усилията да систематизираш информацията за участниците във форума

ако говорим за това момче, което беше с Гамбини на бала, значи сме го виждали и на други срещи... :supercool:

Ако е той - РАЗКРИТ Е! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне това момче което е с Бубо на повечето срещи на клуба ми е приятел и се казва Краси :supercool:. Не съм аз това. Аз съм идвал единствено на една среща и B.A.D.J.O беше донесъл каса бира и кадето после ходихме на Божурище и беше страшен студ. Даже и тогава бях с Опел-а. Нема срашно ще ме видите. Ще доида на някоя среща. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Генади обади се на сестра ти,за да не те търсим ние, че намерим ли те само с една почерпка на Щъркелово гнездо няма да минеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз само исках да изкажа възхищението си от идеята на Гост (ако мога да преведа така грозно ника ти) и да споделя инфо, което не ме притеснява в нета - номера ми е СО 0876 СА, колата ми е едно старо и грозно БМВ, жълто на цвят - няма начин да ме сбъркате.

Мисълта ми беше - не че разбирам от автомобили, но с удовоствие бих пийнал по нещо с човек, изпитващ към своя автомобил същото, както аз към моя, а така или иначе си пия бирата с фенове от Рено и Опел клуба в Люлин, така че защо не и с Ауди-фенове :wink:

Оф, звуча все едно не съм се виждал с половината от вас, ма е 3 през нощта, аз съм за трета поредна вечер по повечко време на уорк и не знам какви ги върша вече.

Надявам се намерихте тънката мисловна нишка в писанията ми, защото аз лично я изгубих....

Ати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само исках да изкажа възхищението си от идеята на Гост (ако мога да преведа така грозно ника ти) и да споделя инфо, което не ме притеснява в нета - номера ми е СО 0876 СА, колата ми е едно старо и грозно БМВ, жълто на цвят - няма начин да ме сбъркате.

Мисълта ми беше - не че разбирам от автомобили, но с удовоствие бих пийнал по нещо с човек, изпитващ към своя автомобил същото, както аз към моя, а така или иначе си пия бирата с фенове от Рено и Опел клуба в Люлин, така че защо не и с Ауди-фенове :D  

Оф, звуча все едно не съм се виждал с половината от вас, ма е 3 през нощта, аз съм за трета поредна вечер по повечко време на уорк и не знам какви ги върша вече.

Надявам се намерихте тънката мисловна нишка в писанията ми, защото аз лично я изгубих....

Ати

:D:wink::D:wink: Аз често съм до Снейка така че н.п Свиркаш и ще пиеме по бира някъде по вашият край :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ati ти си супер стабилен . Чел съм твой постове в вашия форум и съм останал със супер мнение за теб. ЕВАЛА. За мене много по-важно е да се уважаваме както във форумите , така и на пътя . Защо трябва винаги да се обръщаме към въпроса - Коя марка е № 1? Колите са ,за да се забавляваме , не да се караме . Определено някой ден може да се разберем за по бира. Аз съм доста често в Люлин. Вие на кое Еко се събирате , това срещу кооператето ли? Според мен щте е готино някоя вечер да се съберем на Екото . Да направим някаква по-интересна среща , според мене щте е мноо по-яко да отидем по-късно към 9 -10 примерно и да се позабавляваме заедно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че срещам разбиране за идеята :wink:

В момента ми е малко натоварено и работя по 16 часа на ден и използвам малкото време, което ми остава за сън, но това се очаква да се промени до края на тази седмица, началото на другата.

Когато се освободя ще Ви драсна по едно ЛС с координати.

Ние принципно се събираме в Куба Либре, но там е доста шумно за моя вкус, та идеята за Еко или ОМВ ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...