Jump to content

ИМЕНА НА УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФОРУМА!!!


Recommended Posts

хайде драснете ме и мен

МИЛЕН ВАЛЕРИЕВ А42.6 V6 quattro ВР3921АК от ВРАЦА живеещ в испания.ВИЕ и този ФОРУМ сте малкото хубави неща дето може да има един БЪЛГАРИН в чужбина.СУПЕР сте всички...............................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 656
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дай си адреса да ти пратиме колет с бира та те почерпим за тези думи

Чак пък толкова...........МАЙ нещо се ебаваш.Може по SKYPEто...............Пробваи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не съм написал и рег. номер на МПС-то: На купето е PK 7218 AM, а на Ауди 90 Супер е : PK 1009 T. Съжалявам, че не ги написах, по-рано :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твоита кола дето не може да се каже 4е е ли4но твоиа ако е 112 коня добре но моита отдавна е някаде около 135-140 :bia:  :)

Най-малко :flehan::flehan::P:flehan::flehan:

Aми мойта не е лично моя, и защо да е, да и сипвам бензин и да я оправям аз ли, не благодаря, но с удоволствие ще ти видя 140те коня :blink::)

П.П. Кажи формулата, по която ги смяташ тези магарета, и аз да сметна мойте, сигурно над 1000 ще излязат :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другари, не я водете тази дискусия в ТАЗИ тема. Тя е с малко по-друга цел... Не я спамете - отворете си нова тема в Извън темата или минете на лични, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
updated :respekt:

Я тогава и мен да ме туриш: Николай а колата е в подписа....

номера е: С 6007 НА

Редактирано от kolio 100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се представя и аз...Живко с Ауди 100 Авант штар по штар, 2.0 16 вентилатора, мотор АЧЕ - с най-бяла пяна :respekt:

//добавено: Забравих за номера да кажа С3775ХХ

И като стана дума за номера...

Поп влиза в районното и вика на дежурния "Шефе, отвлякоха попадията...стопираме на магистралата и по едно време спира една черна кола, изскачат едни яки момчета, метнаха попадията в колата и отпрашиха в неизвестна посока...". Дежурният записва и пита "А номера видя ли?". Попът:

"Номера е ясен - ще еб@т попадията"

Редактирано от Един_Луд
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека и аз да бъда включен в този списък казвам се ясен и карам ауди 80 1.8пълна инжекция(механична) 112 к.с аз сам нов в клуба от 3-4 месеца и ще се радвам утре на сбирката да се запозная с някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любомир Тошев

Audi B3 1.8S 8V 90 к.с. (E 0884 AK) Двигател NE карбуратор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

бивало и мене да ме няма :wall: казвам се Роман Тимурян от Пловдив !

:flehan: А4 В5 95' 2.6 V6 150hp АВС мотор РВ 6086 ХА сребрист таласъм:flehan:

наи голямата екстра в колата съм АЗ!! :bia::bia:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolio kioravoto prase, леле бате аз си мислех, че си Кольо ;):blink: ..а то скии ква екзотика лъсна :wall: моим ли ти вика Коле :

:( : хахаха ми маитап да стаа !!както ти е удобно бате само гаменщини да има :bia: :

навремето бях DJ и идва веднъж един и ми вика;-авее аз съм ти колега и съм DJ колио киоравото прасе от село катуница пусни ми едикво си... :steinigung: : :D :

и аз от тогаа сам и аз колио киоравото прасе !! <_<;) маитап да става! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...