Jump to content

Шибидах - A6 C4


tedin4o

Recommended Posts

Здравейте, колеги!
При закупуването на колата преди 5 години, не работеше шибидаха, като махнах капачето, просто го нямаше моторчето. Преди известно време реших да взема моторче (смятах, че са еднакви със Audi 100) и взех (лявото на снимката), но се оказа, че няма нищо общо. След време купих от колега моторче, което в края на крайщата се оказа, че не работи или при отварянето му съм прецакал нещо (което е по вероятно :hilezh:) и което не можах да събера след това(дясното на снимката). Ок, сега отново ме обхвана идеята да оправя този шибидах и купих 3-то моторче :hilezh: (средното на снимката), което се оказа, че като букси всичко съвпада, но при слагането му започва да превърта (отворих шибидаха ръчно и смазах малко механизмите и се пооправи) и не отваря самият шибидах докрай или пък една от двете позиции не работи - ако се отвори назад в тавана, не работи повдигащата функция и обратното. Предполагам въпреки съвпадението на буксите, има някаква разлика в управленията им (платките са коренно различни)...в края на крайщата имам една малка постепенно набъбваща колекция от моторчета, които не ми вършат работа.

 

Това което успях да открия като ОЕМ номерче на моторчето е:  4A0959591C , по което обаче излизат доста варианти на него в Гугъл..

Моля за някакво съдействие... :steinigung::steinigung:

 

 

 

IMG_20180729_173442.jpgIMG_20180729_173508.jpgIMG_20180729_173518.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...