Jump to content

Регистриране в КАТ на сменен двигател


krolp

Recommended Posts

Здравейте,първо се извинявам,ако темата не е за този раздел,търсих гледах и не намерих по-подходящ.

Дилемата е следната. На моето Б6 АЛТ ( тука моля без подигравки,смях и сълзи :D:D ) преди 2 години се наложи смяна на двигател. Намерих двигател,майстора го монтира като всичко ми легна 2К (тук вече сълзите са позволени :D )

Продавача ми написа единствено фактура за покупката,на която фигурира новият номер на блока.Старият и новият двигател са абсолютно еднакви,код ALT,различават се само по цифрите след това.

Проблем обаче се оказа регистрацията в КАТ Сливен. Минах на канала,свериха че номера на новия двигател е като написания на фактурата,но ми искат и документ от къде е внесен или дали е бракуван автомобила и се заядоха и не ми смениха талоните.

Говорих с продавача,който ми обясни,че такива документи на него никой не му търси и той не разполага с такова нещо. Двигателите ги внася от Европа на килограм и никой не го пита от къде идват.Каза и че в София без проблем си минават със закупени от него двигатели.

Има ли варианти от къде и какви документи да търся?

 

Редактирано от krolp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш забрави за случая и си карай колата. После я продаваш на някой от твоята област (познат) и така. Или я даваш за капачки за буркани и вилици .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...